З нагоди відкриття чемпіонату світу з футболу у Бразилії, на вінничани вже цієї п’ятниці 20 червня чекає унікальна можливість провести вечір у гарному настрої та з користю для себе, ознайомитись з правилами гри у футбол, приєднавшись до участі у міні турнірі з футболу, побачити запальні бразильські танці, ознайомитись з стародавнім бойовим мистецтвом капоейро, а також спробувати взяти участь у майстер класі з зумби біля ККЗ «Райдуга» з 17 до 19 години. На учасників чекають різноманітні конкурси, вікторини на знання історії виникнення гри у футбол, бразильської культури, а також інтерактивні ігри, розваги та запальна, ритмічна музика.

Проект має на меті створення умов, що сприяють якісному дозвіллю для усіх верств населення міста Вінниця, яке сприятиме активізації здорового способу життя вільного від тютюну та спиртного, розвитку творчих та освітніх здібностей громади.

Отож, чекаємо усіх бажаючих прийняти участь у спортивно-танцювальному дійстві вже цієї п’ятниці 20 червня з 17 до 19 години біля ККЗ «Райдуга».Переглядів: 2688
Поширень: 0