Протягом всього літа щосуботи вінничани можуть долучитися до інтерактивного проекту «Мистецькі вихідні». У його рамках на різних майданчиках міста відбуваються різноманітні дійства. Так, 26 липня о 18 годині на Майдані Незалежності стартує проект «Канікули у місті». У мікрорайоні Сабарів (біля КЗ «Вінницький міський клуб») усіх запрошують на проект «Арт-мозаїка». Також, починаючи з 18:00, «Мистецькі вихідні» розпочнуться на майданчиках біля Центральної міської бібліотеки, Центральної дитячої бібліотеки та бібліотек-філій №№ 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13.

Цього дня у Центральній міській бібліотеці імені Бевза (вул. Хмельницьке шосе,4) відзначатимуть День кораблика. Тут усіх бажаючих запрошують на піратську вечірку з костюмованими іграми, веселими розвагами та квестом, під час якого шукатимуть піратські скарби. Також у цій бібліотеці відбудеться майстер-клас по виготовленню картини з мушель, пластилінових рибок та інших матеріалів.

Відзначатимуть День кораблика й у бібліотеці-філії №1 (просп. Коцюбинського,49). Тут відбудеться майстер-клас «Острів скарбів», книжкова виставка «Морські пригоди», вікторина «В обіймах Нептуна» та конкурс-гра «Пірати». У бібліотеці №8 (Червоноармійська, 39) буде майстер-клас по виготовленню піратських браслетів, змагання з армреслінгу та гра у боулінг за допомогою пластикових пляшок та м’яча. День корабликів проведуть й у бібліотеці-філії №6 (проспект Карла Маркса,50). Тут бажаючих навчатимуть робити паперові кораблики та плоти.

У бібліотеці філії №5 (вул. Данила Нечая, 59) дітвору навчатимуть мистецтву казанші – виготовленню квітів з тканини та тюлі. Ігрова програма «На хвилях дитинства» відбудеться у Центральній бібліотеці дітей та юнацтва (просп. Космонавтів,63). А у бібліотеці №7 (вулиця Баженова,32) на відвідувачів чекатиме конкурсно-розважальна програма «На повітряній кулі». Тут проведуть чимало різних конкурсів та ігор з використанням повітряних кульок.

У бібліотеці-філії №12 (вул. Київська, 126) відбудеться захід «Галявина веселих туристів», під час якої її учасникам даватимуть поради як поводитися у лісі тощо. А у бібліотеці-філії №11 (Свердлова,189) усіх запрошують на майстер-клас по виготовленні виробів з солоного тіста «Лісова галявина». Акція до Всесвітнього дня любові та вдячності воді «Чисте джерело життя» буде у бібліотеці-філії №2 (вул. Маяковського, 122), тут дивитимуться фільми та дегустуватимуть воду.Переглядів: 2896
Поширень: 0