Концерн Поділля

Зйомки кліпу Сірожине – Пірожине

Автором сюжету та режисером став відомий кліпмейкер Алан Бадоєв, який заради зйомок призупинив роботу над фільмом за книгою Сергія Мінаєва The Тёлки та прилетів з Москви.

За задумом автора кліп це справжнє реаліті –шоу у якому звичайні хлопці проходять кастинг у «короля гламуру» Сергія Звєрєва. Він обирає собі подібних, кладе їх під ніж пластичних хірургів ( гурт «ТІК») і у фіналі продає готовий продукт чванливим пристарілим крутіям.

Кастинг у кліпі був справжнім. Запрошені актори не знали через які тортури їм потрібно пройти, щоб стати обраними, а деякі кадри кліпу можуть викликати істерику у Національної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Автори пісні та кліпу не бояться бути забороненими – досвід вже є Але як відомо «із пісні слів не викинеш» і якщо хтось «зовні як мужик, а в середині жінка», то над цим варто попрацювати скальпелем та бейсбольною биткою.

«Сірожине Пірожине»,- це друга спільна робота гурту «ТІК» та Алана Бадоєва. Вперше творці зустрілися на знімальному майданчику кліпу на композицію «Свєта». Досвід співпраці був настільки вдалим, що музиканти вирішили продовжити співробітництво. У реаліті-шоу «Сірожине Пірожине» Алан Бадоєв та «ТІК» знову будуть боротися із «темними силами» гламурної дійсності та суспільним збоченням.

Прем’єра кліпу на пісню «Сірожине –Пірожине» відбудеться вже за два тижні на музичних каналах та у Інтернет.

Фото


Переглядів: 2934
Поширень: 0

Pay.vn.ua