Концерн Поділля

На Конкурс приймаються нові вокально-хорові твори, написані з урахуванням специфіки, манери співу, регістрових особливостей та діапазону співочих голосів з інструментальним супроводом, які ще не були опубліковані у спеціальних виданнях і часописах.

Відповідно до Положення про Конкурс, клавіри творів обов’язково мають бути підтекстовані, чітко написані чорним чорнилом (тушшю) на білому клавірному нотному папері (3 примірники), віршовані тексти надруковані в 3-х примірниках.

Титул клавіру твору оформлюється за існуючими видавничими вимогами, із зазначенням - для якого колективу (ансамблю) він призначається. Для попереднього прослуховування журі конкурсу необхідно представити аудіокасети у варіантах (+). Тривалість звучання твору - до 7 хвилин.

Твори потрібно надсилати за адресою: 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, управління культури міської ради, к.229 з поміткою «На міський конкурс на кращу авторську пісню про м. Вінницю».

Журі, до складу якого входять представники управління культури міської ради, поети, композитори, видатні діячі музичного мистецтва, визначить переможців, котрі отримають грошову винагороду. Пісня-переможниця звучатиме у святкових заходах з нагоди відзначення Дня міста «Вінниця - 2009».

Додаткова інформація за тел.. 59-51-48


Переглядів: 3002
Поширень: 0

Pay.vn.ua