Головну роль у гостросюжетній любовній відеоісторії «Meine Liebe» зіграв один з найвеселіших телеведучих України Славко Соломка

Славко СоломкаЕкранізувати ліричну і ніжну пісню про кохання «Meine Liebe» гурт «ТІК» доручив своєму вірному другу - режисерові Роману Веркуличу.

- Вже збився з ліку, який це по рахунку кліп для гурту «ТІК», - зізнається постановник. - Я послухав нову пісню і одразу зрозумів, яку історію будемо знімати.

Зйомки проходили влітку 2014-го року. За три дні змінили декілька локацій, адже новий кліп являє собою 5-хвилинне захоплююче кіно із безліччю пригод.

Шукаючи свою половинку, головний герой зустрічає трьох модельних красунь, але з кожною зазнає невдачі. Одна промінює його на багатія на шикарній автівці, друга віддається м’язистому качку-рятівнику, а третя відправляється у кіно зі статним брюнетом. Але був би не «ТІК», якби не порадував шанувальників хеппі-ендом. Герой знаходить кохання тоді, коли вже зовсім зневірився - у напівпустому трамваї…

Мрійливого ботана, якому весь час не щастить у коханні, майстерно зіграв один з найвеселіших і найколоритніших ведучих українського телебачення Славко Соломка. Вперше серце телеглядачів цей блакитноокий енерджайзер підкорив, працюючи у «Підйомі» на «Новому каналі», а зараз у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» влаштовує повчальні провокації, які підказують українцям, як краще діяти в тій чи іншій ситуації. За освітою Славко Соломка - актор. У 2010 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, після чого грав у виставах київських театрів і знімався у кіно. Тож впоратися з роллю у кліпі «Meine Liebe» ведучому вдалося на відмінно. Зйомки проходили дуже весело і легко.

Віктор Бронюк заспівав німецькою і показав майстер-клас із крадіжок велосипедів

Що ж стосується музикантів «ТІК», то лідер Віктор Бронюк у новому кліпі з’являється лише на кілька секунд у самому фіналі. Він виявляється…хитромудрим крадієм, який поцупив велосипед, що був міцно прив’язаний до стійки ціпком. Як йому це вдалося, дивіться у новому відео, яке в ротацію взяли провідні телеканали України.

- «Meine Liebe» - свіженька пісня про кохання з нашого нового альбому «Люби ти Україну!», який от-от з’явиться на полицях музичних крамниць України, - зазначає лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. - Це наш подарунок для всіх, кому у цей непростий час не вистачає романтики, ніжності й оптимізму. Дуже сподіваємось, що після перегляду кліпу всі знову згадають про найголовніше - почуття. І те, що в житті завжди знайдеться місце для хеппі-енду!Переглядів: 3943
Поширень: 0