29 квітня в обласному художньому музеї відкрилася виставка, яка представляє творчість видатної династії мистців України, стрижнем якої є Андрій Володимирович Чебикін, президент Національної академії мистецтв України, лауреат Державної премії ім. Т.Г. Шевченка, видатний графік, чиє ім’я відоме в усьому світі. Участь у відкритті взяли представники творчої еліти області.

Успадкувавши від свого батька Володимира Федоровича талант до художньої творчості, він розвивав і вдосконалював його протягом багатьох років, передавши свої основні мистецькі посили синам – Олексію і Володимиру, які сьогодні реалізуються в різноманітних аспектах візуальної сфери, пов’язаних із сучасними їх різновидами і напрямами.

Поєднуючи рідкісне обдарування найвищого зразка, бездоганний смак і художню інтуїцію з рисами харизматичного і яскравого лідера, Андрій Володимирович з успіхом здійснює блискучий контент діяльності мистця і визначного керівника, педагога, громадського діяча.

Вінничан запрошують відвідати виставку родини Чебикіних

На виставці представлені роботи всіх чотирьох представників династії, які відображають широкий тематизм, художні прийоми, різноманітні техніки, змістовні концепції визнаних мистців.

Роботи Андрія Чебикіна, будучи безумовним енергетичним центром експозиції, в черговий раз захоплюють своїм лаконізмом, бездоганним відчуттям форми, філософською глибиною, психологізмом і витонченістю. В них енергія, пристрасть органічним чином поєднуються з величчю філософа, який усвідомлює і високу природну досконалість, і свій власний потужний дар.

Вінничан запрошують відвідати виставку родини Чебикіних

Варто відмітити, що дана виставка, яка проводиться в музеї з нагоди дня народження майстра, безумовно, є яскравою подією в культурному житті Вінниччини, визнанням усіх високих заслуг видатного земляка.

Вінничан запрошують відвідати виставку родини Чебикіних

Учасники заходу мали змогу насолодитися роботами майстра та поділитися враженнями від побаченого.Переглядів: 3235
Поширень: 0