Вчора відбулося закриття Днів США у Вінниці. Триденний проект завершився програмою «Музика Бродвею і Голлівуду», яку виконав Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO» зі Львову.

27-29 квітня у Вінниці проходили «Дні Америки», які організовують Посольство США в Україні та Вінницька міська рада. За цей час вінничани мали можливість відвідати чимало цікавих заходів: виставки, подивитися кіно, послухати музику у виконанні американців, познайомитися з освітніми програмами цієї країни тощо.

«Я дуже вдячна всім за те, що ви знайшли час побути з нами, відвідати наші заходи. Також я вдячна за теплий прийом у Вінниці, – каже аташе з питань культури та освіти Посольства США в Україні Шеріл Бістранскі. – Взагалі, це не перші заходи, які ми проводимо у Вінниці, з вашим містом ми співпрацюємо вже більше десяти років».

Дні США у Вінниці завершилися програмою «Музика Бродвею і Голлівуду» від Львівського оркестру

На закритті Днів США у Вінниці в.о. міського голови Сергій Моргунов подякував організаторам за проведення цього проекту. «Громада міста дуже вдячна посольству США в Україні за Дні США у Вінниці. Адже вінничани змогли дізнатися про освіту, бібліотечну систему Америки, відвідати виставки, переглянути фільми, у яких йдеться про розвиток демократії у США. Якщо говорити про цю країну, то нас вражає наскільки держава патріотично налаштована, який рівень патріотизму у людей, це те, до чого ми сьогодні прагнемо в Україні. Також важливо, що у США як у суспільстві, так і у державі, все побудовано у першу чергу для людей і нам є чому у них повчитися, тим більше, що сьогодні ми будуємо оновлену українську державу», – каже Сергій Моргунов.

Під час заключного концерту Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO» зі Львову продемонстрував американські хіти з фільмів та мюзиклів.Переглядів: 3141
Поширень: 0