Вперше у Вінницю їде знаменитий Київський театр імпровізації "Чорний Квадрат", визнаний найбільш касовим театром України. Трупа цього унікального оазису сміливих експериментів та іскрометних комедій запрошує вінничан на прем\'єру вистави "Попередні пестощі", яка відбудеться 22 травня о 19.00 у Будинку офіцерів.

Вас чекають відверті теми, щирі розмови, кокетство і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось невловиме… Приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслаблюємо мозок. Театру «Чорний Квадрат» блискуче вдається, зачіпаючи сугубо інтимні речі, ходити буквально по «лежу ножа» і не скотитися при цьому у вульгарність.

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

Пікантна комедія для дорослих "Попередні пестощі" - вистава з проекту "10 хвилин До і Після сексу", повідомляють організатори заходу.

"Вам - по 15... Дуже хочеться, але - не можна! Вам уже по 18. Як і раніше дуже хочеться, але - де?! І от вам уже під/за тридцять... Вже і можна, і є де... Але! Чи стає від цього легше?..

Чи варто йти в гості до чоловіка при першому знайомстві? А якщо, при цьому, ти усе ще незаміжня? А запрошення в гості, чи так вже відразу, є натяком на ліжко? Чи можна, для початку знайомства, спробувати обговорити з партнером творчість Бродського? І чи варто взагалі ходити навколо, якщо всім і так ясно, чим все закінчиться?..

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

Вистава складається з двох любовних історій про те, якими шляхами пара приходить або не приходить до сексу, і якими вигадливими способами намагається потім втекти від наслідків. 

Це історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так, як хотілося. У який момент захоплюючий флірт може оголити смуток самотності? У якій ситуації випадкове знайомство дуже сильно нагадує любов з першого погляду? І головне - чи готові ми кардинально змінювати життя заради негарантованої можливості бути коханими?... На ці питання постаралися з гумором знайти відповіді актори театру "Чорний Квадрат".

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

Історія, як правило, нічому не вчить, а досвід приходить, коли він уже не потрібний, і кожне покоління чоловіків і жінок наступає на ті самі «граблі». А виходить, проблеми взаємин нікуди не дінуться, і нам залишається лише посміятися над ними. Що глядачі із задоволенням і роблять на цій виставі!

Відверті жарти, якими переповнена вистава «Попередні пестощі», не призначені для людей, що люблять банальність. Комедія дуже яскрава і соковита – тому що про нас, тому що про секс і любов. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Це постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а по стану душі.

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

- Як же набридли ханжі, що бояться слово "СЕКС"! Особливо, якщо ці люди мають відношення до формування культурного простору... Ерос завжди був присутній у тому чи іншому форматі у всіх культурних шарах усіх часів і націй! - говорить акторка театру «Чорний Квадрат» Ганна Яновицька. - Ханжам-моралістам моя відповідь: вважаючи секс брудним табу, ви не стаєте більш культурними! Ви, просто на просто, перетворюєте цей процес у щось ганебне, тим самим, несете низьку культуру сексу, замішану на неуцтві! Нехай живуть вистави про ЦЕ!

Ставку на вистави, що зачіпають інтимні питання, театр «Чорний Квадрат» робить тому, що саме ця тема найбільше об’єднує і хвилює людей.

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

- Ще Аристотель вважав, що ерос – це та тема, яка завжди залучає людство, - говорить засновник театру «Чорний Квадрат» Анатолій Нейолов. - Секс - це така річ, якою займаються всі. Якби Бог не хотів, щоб ми цим займалися, ми б розмножувалися брунькуванням – це реальність. Ми ставимо вистави на ті теми, які по-справжньому відповідають сучасному глядачеві. Театр завжди повинен бути сучасним. Театр зараз конкурує з «Декстером» і «Доктором Хаусом» і для того, щоб людина віддала нам свій вільний час, подарувала шматочок свого життя, ми повинні відповідати її запитам, а людей цікавлять тільки вони самі і сучасне життя, тому ми й не ставимо класику. Це, скажімо так, рідко кому зараз потрібно. До того ж, є дуже багато геніальних, чудових класичних творів, навіщо ж нам з ними конкурувати, якщо ми однаково не зробимо краще? Ми робимо краще тільки те, що ми вміємо.

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

У столичних театральних колах театр «Чорний Квадрат» не потребує реклами. Найчастіше про нього дізнаються через «сарафанне радіо», за порадою знайомих, адже це справжній, живий театр, що чіпляє, що не схожий на всі інші. Поки державні театри скаржаться на маленькі зарплати і падіння культури серед населення, квитки на вистави «Чорного Квадрата» розлітаються, як гарячі пиріжки. У театру кілька своїх сцен, завжди успішні гастролі по містах України і своя неповторна історія.

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

Сьогодні «Чорному Квадрату» вже 24 роки. Все почалося з того, що у далекому 1991 році Анатолій Нейолов прийшов на репетицію, розстелив на підлозі величезний квадратний шматок чорного оксамиту і на німі запитання акторів відповів: «Грайте, що хочете. Головне - щоб це було цікаво!». Так з\'явився «Чорний Квадрат» - єдиний в Україні театр-студія імпровізації, що працює за творчим принципом "живої" акторської гри. За 24 роки роботи театр створив більше 200 оригінальних вистав, сформував чудові акторські ансамблі і унікальні науково-методичні системи. Колектив є лауреатом міських, республіканських конкурсів і міжнародних фестивалів. В активі театру 72 нагороди - дипломи, грамоти і призи, у тому числі Гран-прі, перші премії, звання лауреатів, нагороди за акторську роботу і т.д. Більше 50 людей – акторів театру імпровізації – вчаться або закінчили Київський національний університет кіно, театру і телебачення ім. Карпенка-Карого, працюють на телеканалах «1+1», «Інтер», «ICTV», ведуть різні шоу-програми.

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

- Я сам не люблю нудьгувати, тому не допускаю нудьги у виставах! - зізнається Анатолій Нейолов. - Гарний режисер – завжди войовничий оптиміст, він знаходить гарне в усьому. Як у Стругацьких: «Ти повинен робити добро зі зла, тому що його більше немає з чого робити». Життя і так повне деструктивних елементів, а театр все-таки повинен нести світло. Він не відображає життя, він просто помічає і показує його світлі сторони.

Одержати максимум позитивних емоцій і насолодитися іскрометною грою чудових акторів Київського театру імпровізації «Чорний Квадрат» вінничани зможуть у п\'ятницю, 22 травня, о 19.00 у Будинку офіцерів під час пікантної комедії «Попередні пестощі». Придбати квитки ви можете в касах Будинку офіцерів або замовити їх безкоштовну доставку за телефоном: (0432)57-55-55.

Про секс і любов 22 травня вінничанам розкаже київський театр «Чорний Квадрат»

Організатори гастролей театру «Чорний Квадрат» у Вінниці - концертна агенція Олега Збаращука і компанія «Квартал-Концерт».

Фото з сайту www.telegraf.in.uaПереглядів: 5108
Поширень: 0