У Вінниці розпочався збір заявок на участь в джазовому конкурсі. Він проходитиме у таких номінаціях як вокал та інструментальна музика. Переможці отримають грошові нагороди.

Департамент культури Вінницької міської ради спільно з БФ «Сприяння розвитку талантів Поділля» організовують у Вінниці джазовий конкурс. Його учасниками можуть бути інструментальні та вокальні ансамблі, а також – окремі виконавці.

Для участі в джазовому конкурсі потрібно до 8 вересня вислати на адресу оргкомітету поштою та на електронну пошту [email protected] з позначкою «Джазовий конкурс. Для Оргкомітету», або доставити особисто за вказаною нижче адресою заповнену заявку (прикріплена нижче) та деякі інші матеріали, детальніше про це можна прочитати у положенні про конкурс (у прикріпленому файлі нижче).

Конкурс проходитиме в кілька турів. Перший триватиме 9-11 вересня на основі надісланих відеозаписів виступів. Другий етап розпочнеться з 18 вересня, це буде живе прослуховування учасників. Третій – гала-концерт, у якому візьмуть участь переможці конкурсу та спеціально визначені журі учасники другого туру.

Довідка

Оргкомітет:

Поштова адреса:  департамент культури Вінницької міської ради вул. Соборна 59, м.Вінниця, 21050

Контактні телефони: (0432)595175, (0432)595247, (0432)595053

E-mail: [email protected]

З позначкою «Джазовий конкурс. Для Оргкомітету».Переглядів: 2998
Поширень: 0