У липні у Вінниці проходитиме фестиваль вуличних музикантів у рамках «Мистецьких вихідних 2015». Щоб взяти в ньому участь потрібно до 4 липня подати заявку до департаменту культури міської ради, або надіслати на електронну адресу: [email protected] Запрошуються виконавці різних музичних стилів.

З початку червня у місті стартував інтерактивний творчий проект «Мистецькі вихідні -2015», основною метою якого є організація змістовного дозвілля і відпочинку мешканців та гостей міста. У липні у його рамках відбудеться музичний фестиваль. Департамент культури міської ради, як один із організаторів проекту, запрошує вуличних музикантів до участі у фестивалі. Адже концерти на вулицях це можливість продемонструвати свій талант великій кількості людей і отримати винагороду.

Тож, упродовж липня (4, 11, 18, 25) з 18.00 до 20.00 години на майдані Незалежності виконавці найрізноманітніших музичних стилів збиратимуться разом щоб зіграти й заспівати людям власну музику. Вона може бути найрізноманітнішою: рок, фольклор, хіп-хоп, джаз тощо.

Вікових обмежень немає. Крім того, у фестивалі зможуть взяти участь як професіонали, так і аматори, кожен, хто бажає просто вийти на вулицю і грати для друзів та перехожих, хто небайдужий до музичних експериментів.

Бажаючим необхідно до 4 липня подати заявку до департаменту культури міської ради за адресою: вул. Соборна,59, каб. 628; або надіслати на електронну адресу: [email protected], оформивши її відповідним чином (зразок заявки у прикріпленому файлі)

Контактні телефони для довідок: 59-51-75; 59-51-48.Переглядів: 2837
Поширень: 0