19 липня о 16.00 у кінотеатрі «Родина» відбудеться прем’єра документального короткометражного фільму «Я – не герой». Це стрічка про екіпаж десантників 95-ої Житомирської аеромобільної бригади, який влітку минулого року брав участь у звільненні Лисичанська. Вхід вільний.

Все сталося рівно рік тому, 19 липня 2014 року. Того дня доля зібрала екіпаж у такому складі вперше і востаннє. Дивіться про мужність та біль… Долі тисяч українців в історії одного екіпажу… Історія про героїзм, дружбу, мужність, біль, життя та смерть... Історія не про війну, а про тих, хто намагався її зупинити. Дійові особи з усієї України - Бердичів, Жмеринка, Чернігів, Суми, Гайсин.

В рамках показу планується також фотовиставка світлин із зони АТО та частин від снарядів, привезених волонтерами із передової. Герої стрічки завітають на показ. Творча група проекту – Юлія Бурнацева, Тимофій Заводовський, Роман Липовський та Вадим Демець – запрошує на перегляд документальної стрічки про реальність війни «Я – не герой».Переглядів: 3715
Поширень: 0