11 вересня завершується збір заявок на участь в джазовому конкурсі. Тож у бажаючих долучитися до цього музичного дійства є на це ще кілька днів. Джазовий конкурс проходитиме у номінаціях вокал та інструментральна музика. На переможців чекають нагороди.

Для участі в джазовому конкурсі потрібно до 11 вересня вислати на адресу оргкомітету поштою та на електронну пошту [email protected] з позначкою «Джазовий конкурс. Для Оргкомітету», або доставити особисто за вказаною нижче адресою заповнену заявку   ЗАЯВКА укр.docxЗАЯВКА укр.docx   та деякі інші матеріали, детальніше про це можна прочитати у положенні про конкурс Положення.docxПоложення.docx.

Учасниками конкурсу можуть бути інструментальні та вокальні ансамблі, а також – окремі виконавці. Конкурс проходитиме в кілька турів. Перший триватиме  9-11 вересня на основі надісланих відеозаписів виступів. Другий етап розпочнеться з 18 вересня, це буде живе прослуховування учасників. Третій – гала-концерт, у якому візьмуть участь переможці конкурсу та спеціально визначені журі учасники другого туру.

Конкурс оргіназовують департамент культури Вінницької міської ради спільно з БФ «Сприяння розвитку талантів Поділля».

Довідка

Оргкомітет:
Поштова адреса:
департамент культури Вінницької міської ради вул. Соборна 59, м.Вінниця, 21050
Контактні телефони: (0432)595175, (0432)595247, (0432)595053
E-mail: [email protected]
З позначкою «Джазовий конкурс. Для Оргкомітету».

 Переглядів: 2618
Поширень: 0