21 вересня о 20 годині у кінодворику на Європейські площі вінничани зможуть побачити новий український фільм «Загублене місто». Жителі нашого міста будуть одними з перших хто перегляне цю стрічку. Крім того, вони зможуть поспілкуватися з її режисером Віталієм Потрухом.

З 12 по 21 вересня до Дня українського кіно на площі Європейській проходить проект «Відкритий кінопростір». Сьогодні о 20 годині тут можна буде переглянути нову фантастичну українську стрічку «Загублене місто». Сюжет розгортається навколо фантастичної історії про Чорнобильську АЕС і паралельні світи.

Сьогодні вінничан запрошують на перегляд фільму «Загублене місто»

До речі, на показу стрічки буде її режисер Віталій Потрух. Після фільму з ним зможуть поспілкуватися всі бажаючі.

Довідка

Сюжет фільму: У зоні відчуження з'являються лише мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають. Головні герої картини – мрійливий мародер, жінка, що втратила сім'ю та засуджений суспільством науковець — волею обставин опиняються у незвичайному місті з власними законами. Чи можна втекти від долі? Що робити, коли твій світ змінився назавжди?

Головні ролі виконували: Андрій Джеджула, Сергій Романюк, Ірина Новак, Дмитро Лінартович і Костянтин Лінартович.Переглядів: 4167
Поширень: 0