Найпопулярніший репер України і зірка серіалу «Какзакалялсястайл» - ЯрмаК - 14 листопада у клубі «Планета мода-бар» розкачає всю Вінницю!

Вікових обмежень на концерт - НЕМАЄ!

Буде презентація нового альбому «MadeIn UA», свіжі треки і всі улюблені хіти!

А ще - запрошені гості, адже у новий всеукраїнський тур «Вставай!» разом з ЯрмаКом їдуть його талановиті друзі: Тof, Lia та Dj Mukvik, з якими репер нещодавно презентував нову веселу і качову пісню «Едем», кліп до якої лише за півтора місяця зібрав півмільйона переглядів на Youtube.

ЯрмаК сьогодні найпопулярніший репер України. Кожен його трек - це влучний постріл у саме серце. 

Правдивий, непохитний, сміливий, рішучий і талановитий - ЯрмаК веде за собою мільйони, ставши прикладом принциповості і честі для молоді, яку вчить: «Правда и добро - это твой щит и меч!»

Його тексти - це не просто набір римованих фраз, а - правда життя, яке він мріє змінити на краще. 

Будучи жагучим патріотом, ЯрмаК був активістом Революції Гідності, а з початком війни на Сході України разом з колегами-артистами під час туру «Підтримай своїх!» виступав для українських героїв у найгарячіших точках.

Його фраза із пісні «22»: «Моя страна не упадет на колени!» - стала крилатою, а пісні «Білий птаха» і «Вставай» - справжніми символами боротьби українського народу.

Окрім патріотичних ЯрмаК пише багато пісень на інші гостросоціальні теми, а також про все, що турбує молодь: любов, закони вулиць, справжню дружбу, кумедні життєві ситуації, тощо.

Себе ЯрмаК називає простим хлопцем з вулиці і під час спілкування завжди вражає фанів своєю простотою та щирістю.

Першим його хітом став кліп на іронічну пісню «Пидарасия». Потім одна за одною пішли інші: «Сердце пацана», «Мне не нравится», «Маленькиегорода», «Жара», «Мне не стыдно», «ТП», «Братики», «Зона», «Когдаонапроснется»,  «Бинты», «Ветром», «Отпусти» та багато-багато інших. 

З жовтня 2013-го він знімається у молодіжному серіалі «Какзакалялсястайл» телеканалу «НЛО TV», який додав йому ще більше популярності.

Після концертів ЯрмаКа шанувальники пишуть, що кращих виступів не бачили. І це правда! Тому що там панує неймовірна енергетика і завжди багато танців. Це - повний відрив!

«На концерте в Виннице будет очень жарко! Ждем всех наших людей», - обіцяє вінничанам ЯрмаК.

Всі «наші» для нього - це люди, які живуть по правді і мають тверду позицію, а на концертах і вечірках вміють відриватися, як ніхто інші!

Спеціально до вінницького концерту ЯрмаКа у групі компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» - http://vk.com/vin.concert - проходить розіграш нових дисків репера.

Беріть участь у розіграші і обов’язково приходьте на концерт, що 14 листопада о 19.00 пройде в нічному клубі «Планета мода-бар» (вул. Стеценка, 75а). 

ЯрмаК у Вінниці. Тур «Вставай!»

Перші 100 квитків у фан-зону - 100 гривень. Далі ціна буде зростати!

Купуйте квитки на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів та театру імені Садовського.

Безкоштовна доставка квитків за телефоном: (0432)57-55-55.

Організатор вінницького концерту ЯрмаКа - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». Пригощає - студія-бар «CITY».


Переглядів: 6119
Поширень: 0