Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин 2015» вже вчетверте пройде в Україні. З 30 жовтня до 5 листопада вінничани можуть побачити супер-короткометражки з США, Іспанії, Великобританії, Франції, України та Німеччини у кінотеатрі «Родина». Початок сеансів о 16.00 та о 18.00.

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи тим самим вислів «стислість – сестра таланту!». Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням – однохвилинний хронометраж.

Цього року на глядачів чекає цілий ешелон маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру. Це, наприклад, Дон Херцвальт, живий класик американської анімації, людина, чиє ім’я The New York Times внесла до переліку кращих аніматорів усіх часів, а також численні номінанти на премію «Оскар» серед короткого метру, як от британський аніматор Еіон Даффі, та ще низка постійних резидентів важливих світових кінофорумів. Не оминуть й українських митців, роботи яких становлять близько 10% від загальної програми.

Кінотеатр «Родина» запрошує на фестиваль екстремально короткого кіно

Окрім цього, хочеться нагадати, що з самого початку створення проекту – це експеримент, передусім експеримент над самим собою. Гарантувати, що після перегляду вас можна буде назвати «нормальними», не може ніхто! Але якщо у вас недостатньо часу для ста, десяти чи навіть одного фільму, якщо півторагодинна мелодрама на ультрам’яких кріслах відкриває вам двері до царства Морфея — знайте, це подія для вас!

Після перегляду глядачі традиційно обиратимуть найкращі серед українських та іноземних фільмів. Детальна програма фестивалю, список міст та інша життєво необхідна інформація знаходиться за посиланням: 100films.kisff.org.Переглядів: 2956
Поширень: 0