Магію етно-хаосу, українських автентичних пісень, яким більше тисячі років, і старовинних інструментів вінничанам 16 листопада о 19.00 у театрі імені Садовського подарує неперевершена «ДахаБраха».

Це не звичайний гурт, а справжній феномен - колектив, який в обхід усім законам шоу-бізнесу збирає аншлаги не тільки в рідній Україні, а й далеко за її межами.

У вересні «ДахаБраха» у своїх фірмових високих шапках шокували телебачення Великобританії: у ефірі найпопулярнішого музичного шоу «Later… with Jools Holland» виконали композицію «Шо з-під дуба».

Сьогодні «ДахаБраха» - найбільш знаний український етно-гурт за кордоном. З гастролями вони об’їздили весь світ: від Кореї і Австралії до США і Латинської Америки. Неодноразово були героями угорського фестивалю «Sziget», французького «Rencontres Trans Musicales», «WOMEX» у Греції, «Roskilde» в Данії, «Ethnosur» в Іспанії, а чотири роки тому стали гостями найпопулярнішого у світі фестивалю world music «WOMADelaide» в Австралії.

Серця вінничан «ДахаБраха» підкорила на фестивалях «Шешори» і «Арт-Поле», які проходили у Воробіївці Немирівського району. Відтоді щороку гурт збирає повні зали у Вінниці.

Хто раз почув «ДахаБраха», назавжди стають їх відданими шанувальниками. Вони співають пісні, яким більше тисячі років, але роблять це настільки сучасно, що інакше як магією їх концерти назвати не можна.

На концертах «ДахаБраха» за всім, що відбувається на сцені, публіка спостерігає, затамувавши подих, ніби поринаючи у чарівний інший вимір, де немає нічого фальшивого, а є тільки голоси, вікові традиції і музика, яка торкається душі.

Свій новий всеукраїнський тур «ДахаБраха» приурочили до виходу шостого альбому «Дорога», у якому зібрали пісні з різних куточків України і навіть заспівали кримськотатарською.

- Ми хочемо представити наш новий альбом на концертах, - говорить єдиний чоловік у жіночій компанії «ДахаБраха» Марко Галаневич. - Ми хочемо зробити уявну музичну дорогу, починаючи від Криму, заїжджаючи на Луганщину, Полісся і так далі. Майже всі куточки України ми представимо. Жанр альбому буде наближатися до степового блюзу.

16 листопада о 19.00 у театрі імені Садовського вінничани одними з найперших почують нові пісні «ДахаБраха».

Вас чекає неймовірне поєднання автентичної музики із сучасним драйвом та цілий парад музичних інструментів. Під час концерту учасники «ДахаБраха» заграють для вас на волинці, дарбуці, таблах, діджеріду, тромбоні, акордеоні, джембе, перкусії, басових барабанах, жалійці, флейті, гармошці, віолончелі і бугаю.

«ДахаБраха» 16 листопада приїде у Вінницю!

Квитки на вінницький концерт «ДахаБраха» вже у продажу!

Вартість - 120-300 гривень.

Купуйте в один клік на сайті bilet.vn.ua, а також у касах театру імені Садовського і Будинку офіцерів.

Безкоштовна доставка квитків за телефоном: (0432)57-55-55.

Організатор вінницького концерту «ДахаБраха» - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». Пригощає студія-бар «City».


Переглядів: 4472
Поширень: 0