25 листопада у Вінниці відбудеться ІІІ відкритий міський фестиваль народно-художньої творчості «Подільські візерунки». Захід проходитиме у Вінницькій дитячій музичній школі №2. Тут можна буде долучитися до майстер-класів традиційних виробів народного мистецтва, взяти участь у танцювальному флешмобі, переглянути виставку учнівських робіт та концерт. Запрошуються всі бажаючі.

У приміщенні Вінницької дитячої музичної школи №2, що за адресою вулиця Червоноармійська, 16 відбудеться ІІІ відкритий міський фестиваль народно-художньої творчості «Подільські візерунки», який покликаний продемонструє різноплановість творчих пошуків на ниві автентичного мистецтва. Самобутнє культурно-мистецьке народне дійство розпочинається у фойє школи. О 15.00 викладачі художнього відділення запропонують всім бажаючим майстер-класи, в яких створюватимуть традиційні вироби народного мистецтва.

У середу вінничан запрошують на фестиваль «Подільські візерунки»

О 16:00 розпочнеться презентація виставки робіт учнів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Кольоровий дивограй Поділля». Свої твори глядацькій аудиторії запропонують учні художнього відділення Вінницької дитячої музичної школи №2 та Вінницької художньої школи. О 16:30 всі присутні матимуть можливість долучитись до Подільського флешмобу і поринути у запальні народні танці.

О 17:00 у великому концертному залі школи розпочнеться святковий гала концерт учнів «Ми з роду українців». В програмі будуть представлені твори українських композиторів класичного та сучасного напрямків, а також народного мистецтва. На концерті також слухачів чекають виступи підготовлені гостями фестивалю: мистецькими школами міста, МПМ «Зоря» та училищем культури та мистецтв ім.М.Леонтовича.Переглядів: 3633
Поширень: 0