Відкриття ТК Барбара

Валерій Коровій підписав розпорядження «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови». Дане розпорядження підписане на виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

У відповідності до цього розпорядження, у 2016-му році заплановано проведення концертної програми до 75-річчя від Дня народження Джона Ленона. 

Мультики та фільми також демонструватимуть англійською мовою. А для більшої зручності субтитри до них будуть українською. Тож вінничани зможуть вчити мову безпосередньо під час перегляду кіно.

У 2016-му році також планують провести ряд різноманітних виставок та вечорів із знайомством культури та традиції Англії. А ще  у планах - концерт із виконанням творів англійських композиторів.

Крім цього, у наступному році для вчителів англійської мови буде проведено курси та семінари з підвищення кваліфікації. Крім того, для підвищення мовного та мовленнєвого рівня вчителів англійської мови у школах Вінниччини планується забезпечити роботу волонтера Корпусу Миру (США). 

Також на громадських засадах при КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» буде створено центр з вивчення англійської мови «Speаk free» за напрямами:

  • для школярів - «Профорієнтація та життєві компетенції»;
  • для вчителів - «Проблеми розвитку фахової компетентності;
  • для бажаючих (держслужбовців та інших категорій громадян).

З повним текстом розпорядження та переліком запланованих заходів можна ознайомитись ТУТ

Мета розробленого розпорядження, в першу чергу, розширити доступ громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей. Використання англійської мови, забезпечить інтеграцію України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору та підтримає програму GoGlobal, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.Переглядів: 5236
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр