Саме ТИ маєш можливість позмагатися за кубок Діда Морозами та стати володарем цінного призу! «Battle City» – це турнір, в якому взяти участь може кожен бажаючий від 10 років. Для дитячої вікової категорії організатори підготували у якості призу сучасний телефон, для молоді – зручний планшет, дорослі отримають телевізор!

«Battle City» створено заради пропаганди здорового способу життя, адже у наш час Україні потрібні спритні, меткі та проворні сини і доньки. Веселі забави на свіжому повітрі загартовують тіло, а дух змагання навчає перемагати у житті.

Прийдіть та доведіть, що ви найкращі та отримайте приз з рук Вінницького Діда Мороза.

Незабутні емоції та цінні призи чекають на найспритніших вінничан в ексклюзивному турнірі BatlleCity

Проект стартує 9 січня біля головної ялинки міста, але вже від сьогодні можна реєструватись заповнивши анкету на сайті playday.vmr.gov.ua, або у соціальних мережах (Вконтакте та Фейсбук) та за телефоном (0432)66-01-59. Заповнену анкету надсилайте на електронну адресу [email protected].

В день закриття головної вінницької ялинки 17 січня Дід Мороз назве трьох найспритніших, наймоторніших та найактивніших у різних вікових категоріях: 10-15 років, 16-18 років, 19 років та більше (вікового обмеження немає).

Незабутні емоції та цінні призи чекають на найспритніших вінничан в ексклюзивному турнірі BatlleCity

Боротьба за Кубок Діда Мороза проходитиме у три етапи, які розпочнуться вже 9 та 10 січня. В ці дні о 17.00 проходитимуть чвертьфінали кубку, 16 січня відбудеться півфінал, а 17 січня нарешті визначать трьох фіналістів-переможців.

Реєструйтесь, приходьте в зазначений час до головної ялинки міста, швидше за всіх подолайте просту та веселу смугу перешкод і отримайте супер-приз!

Тож, для участі потрібно:

  • До 17:00 6 січня заповнити анкету на сайті playday.vmr.gov.ua або у соціальних мережах (Вконтакте та Фейсбук) та відправити її на електронну адресу [email protected]. Організатори обов'язково зв'яжуться з вами та повідомлять ваш номер учасника!
  • Прийти в призначений час до головної ялинки міста (Центральний парк)
  • Пройти веселу та просту смугу перешкод якнайшвидше в ¼, ½, та фіналі.
  • Отримати Кубок Діда Мороза та цінний приз приз!

Незабутні емоції та цінні призи чекають на найспритніших вінничан в ексклюзивному турнірі BatlleCity

Більше подробиць про «Battle City» ви можете дізнатись за телефоном (0432)66-01-59 та в КЗ «Райдуга».Переглядів: 2507
Поширень: 0