Обласна культурно-мистецька акція «Покровитель культури», що вже стала традиційною для Вінницької області, 24 грудня зібрала в концертному залі обласної філармонії тих людей, які протягом року зробили вагомий внесок у розвиток культури регіону, надали відчутну допомогу в реалізації мистецьких проектів.

Вшанувати благодійників та висловити їм вдячність за підтримку галузі на захід завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник.

«Меценатство з давніх-давен, фактично, формувало основу нашої культурної спадщини. Ми можемо пригадати того ж Тараса Шевченка і багато інших прикладів, які давали можливість рухатися вперед обдарованим дітям, а згодом – талановитим художникам, письменникам, - зазначив у вітальному слові голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Сьогодні дуже непрості часи, і наша держава переживає, можливо, найбільш драматичний період своєї історії. Але країна живе, розвивається, дає нові таланти. І в цій частині дуже багато залежить від вас – від людей, які за покликанням серця забезпечують рух України вперед».

У Вінниці відбулася щорічна церемонія відзначення меценатів «Покровитель культури – 2015»

Вітаючи меценатів зі святом, Валерій Коровій висловив певність, що все добре в Українській державі тільки починається. Відтак привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. «Переконаний, що ваша праця і натхнення неодмінно принесуть користь нашій культурі та нашому мистецтву», - підкреслив керівник ОДА.

У Вінниці відбулася щорічна церемонія відзначення меценатів «Покровитель культури – 2015»

З вітальним словом до благодійників звернувся також голова обласної Ради Анатолій Олійник. Затим очільники Вінниччини приступили до церемонії вручення почесних відзнак тим доброчинцям, які цьогоріч удостоєні звання «Покровитель культури-2015».

У Вінниці відбулася щорічна церемонія відзначення меценатів «Покровитель культури – 2015»

За значний внесок у розвиток культури села, зміцнення матеріально-технічної бази галузевих закладів, підтримку талановитої молоді, творчих аматорських колективів, міжнародних та всеукраїнських культурно-мистецьких заходів у 2015 році нагороди отримали 27 меценатів. Загалом же за час існування акції «Покровитель культури», що бере свій початок у 2010 році, спеціальними дипломами та кубками відзначено більш ніж 140 доброчинців.Переглядів: 3012
Поширень: 0