Живий звук і справжній драйв всесвітньовідомих рок-хітів у виконанні скрипок, альтів, віолончелей, контрабаса і барабанів!

Спеціально для всіх, хто понад усе любить рок-музику і нові відчуття, 6 лютого о 19.00 у Вінницькому академічному театрі імені Садовського пройде феєричний концерт «РОК-ХІТИ» камерної групи симфонічного оркестру «Resonance».

Вражаюче виконання, висока майстерність і золотий фонд світової рок-музики, створеної найталановитішими людьми планети! Гарантуємо: цей концерт не залишить байдужим нікого!

У виконанні віртуозних музикантів вінничани та гості міста почують улюблені хіти «Metallica» і «OneRepublic», Ozzy Osbourne і «Queen», Земфіри і гурту «Акваріум», «Placebo» і Marilyn Manson, «Coldplay» і «30 Seconds to Mars», «Кіно» і «Аукціону», «R.E.M.» і «Linkin Park», «Systemof a Down» і «Aerosmith», Bob Dylan і «Rammstein», «No Doubt» та Elvis Presley, Robbie Williams та багатьох інших.

«РОК-ХІТИ» у виконанні симфонічного оркестру «Resonance»

Свою назву - «Resonance» - унікальний оркестр виправдовує сповна! Куди б не приїхали,їхні концерти всюди викликають резонанс: аншлаги, мінімум три виходи «на біс» та море мегаемоційних схвальних відгуків після концертів.

За вражаючу та дуже оригінальну подачу усіма улюблених рок-хітів їх обожнюють не просто мільйони, а мільярди людей! Гастрольний графік «Resonance» розписаний на рік вперед, тому вдома музиканти бувають лише 1 місяць на рік! Граючи понад 200 концертів на рік, музиканти полишили свої колишні роботи (учасники «Resonance» - це викладачі консерваторій, музиканти філармоній і оперних театрів, заслужені діячі мистецтв!), щоби якнайбільше радувати глядачів в усьому світі.

Нова концертна програма «Greentour», яку почують вінничани 6 лютого у театрі, об'єднує музику континентів Землі. Кожна композиція концерту стане незабутнім сюрпризом для всіх прихильників рок-музики, подарувавши новий погляд на культові рок-хіти. Відкинувши шаблони, оркестр «Resonance» грає так відчайдушно і чесно, чисто і сильно, що дає змогу слухачам відчути серце кожної пісні — саме те, що композитор споконвічно у неї вкладав.

Завдяки багатству скрипок, шляхетності альтів, шарму віолончелей, могутності контрабаса й рок-н-рольній свободі барабанів сяйво геніальної рок-музики у виконанні «Resonance» стає ще більш відкритим, насиченим і барвистим!

– Ми все розписуємо по нотах, крім барабанів. Ми використовуємо нестандартні речі для оркестрів, звук з інструментів знімається спеціальними п’єзо-датчиками, мікрофонами. Щоб був присутній драйв, додається звучання кімнати, тобто до «сухого» звуку додається так званий «звук кімнати», – розповідає про те, як готується програма, керівник гурту «Resonance» Денис Федоренко. - І хоч всі нас давно просять, ми принципово не записуємо диски, щоб люди ходили на концерти і насолоджувалися «живою» музикою.

У цьому незабутньому концерті для справжніх поціновувачів рок-музики «живе» звучання світових хітів буде супроводжуватися авторським відеорядом на великому екрані з фотографіями та обкладинками альбомів рок-легенд, пісні яких у цей момент виконуються. Для забезпечення ідеального звуку і приголомшливої картинки із собою «Resonance» привезуть у Вінницю більше двох тонн апаратури!

Не пропустіть концерт, про який обов’язково буде говорити все місто!

6 лютого о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського на ваших очах оживуть найкращі рок-хіти світових легенд!

Купуйте квитки на концерт «РОК-ХІТИ» у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, на сайті bilet.vn.ua та за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432) 57-55-55.

Організатор вінницького концерту «РОК-ХІТИ» камерної групи симфонічного оркестру «Resonance» - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

 


Переглядів: 2855
Поширень: 0