19 березня о 19.00 у вінницькому Будинку офіцерів буде неймовірно спекотно! Буде панк-рок, нестримна енергетика духу свободи і шалений концерт гурту BRUTTO!

Група Сергія Міхалка, за якою вже встигли скучити всі вінничани, цього разу привезе Вінниці свою нову концертну програму «Родны край», якій присвятила новий масштабний тур, що крім України пройде у Польщі, Латвії, Естонії, Литві, США та Канаді.

 Група BRUTTO 19 березня у Вінниці презентує новий альбом «Родны край»

Групі BRUTTO всього два роки, але за цей час панк-рок-революціонери спричинили справжній фурор у світі. У Росії та Білорусі «за надмірну любов до свободи» група заборонена, а у всіх інших країнах навпаки - має мільйони прихильників. На підтримку BRUTTO та інших гуртів, які незаконно переслідуються, восени у Лондоні виступав лідер Pink Floyd Девід Гілмор, український «Бумбокс» та багато інших зірок.

Себе BRUTTO називають «букварем для дорослих», «Бригадой Революционного Угара и Творческого Отпора имени Орнеллы Мути» і «збірною андеграунду». Це гарячі серцем хлопці, які як єдиний монолітний організм рвуться в наші серця, призиваючи прагнути до нових вершин.

Група не пропагує ніяких радикальних ідей і політичних організацій. Навпаки, їхня основна тематика украй доступна і ясна: дух, свобода, мужність і віра в себе.

Творчість BRUTTO йде паралельно з розвитком нової епохи в житті України. Пісня Сергія Міхалка «Воины света» стала справжнім гімном Євромайдану, а новий хіт «Гарри» - описом того, що відбувається, коли замість того, щоб жити звичайним життям, хлопці змушені воювати і ставати безіменними героями…

Відвертість і безкомпромісність BRUTTO, готовність йти проти чужих пустих правил одразу скорила тисячі шанувальників.

- BRUTTO – це група мого життя! - зізнається колишній лідер «Ляпіса-Трубецького» Сергій Міхалок. - Зараз я граю панк, поруч зі мною спортсмени і професійні музиканти! У нас наймолодша і найбільш зухвала команда! У нас свій неповторний "стайл"! У нас пацани-герої андеграунду! Пазл нарешті складається у чітку, строкату, масштабну картину, від якої неможливо відвести погляд…

Виступи BRUTTO - це справді більше ніж звичайні концерти. Це дві шалені години суцільного адреналіну, коли всі глядачі стають одним цілим, коли драйву і панку немає межі, коли хочеться слідом за Міхалком стрибати вище голови, наспівувати «Fuck the rest» і викрикувати: «Наша возьме!» і «Кто мы? – BRUTTO! – Что мы хотим? – Чтоб было круто!»

19 березня о 19.00 у Будинку офіцерів Вінниця сповна відчує ураган музичної енергії і нестримної сили BRUTTO!

Гурт порадує вас хітами з альбому «Underdog» і свіженького «Родны край». У виконанні Міхалка і його брутто-товаришів ви почуєте улюблені пісні: «Воины света», «Гарри», «Мяч», «Железный», «Underdog», «Гири», «Веселей», «Гарэза», «Танцуй!», «Грай», «Рабкор», «Kapital», «Будзь Смелым!», англомовну «I Get Wet», «Священный огонь», «Просперо», «Приказ Эрнесто», «Moscow Calling», «Черная сотня» та багато інших.

Готуйтеся! Панк-рок і BRUTTO - на порозі!

Квитки на вінницький концерт групи BRUTTO вже зараз купуйте у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, на сайті bilet.vn.ua.

Безкоштовна доставка квитків за телефоном: (0432)57-55-55.

Організатор вінницького концерту BRUTTO - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». Пригощає студія-бар «City».


Переглядів: 2762
Поширень: 0