Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці, Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують вінничан на зустріч на тему "Сучасна польська драматургія в Україні - переклади та сценічні втілення", яка відбудеться у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі Олександра Ірванця. 

4 лютого 2015 року о 18 годині в приміщенні Галереї «ІнтерШик»  (вул. Архітектора Артинова, 12-а; 4-й поверх)

Під час зустрічі йтиметься про те, що польська драматургія сьогодні добре знана у світі - п'єси польських авторів широко ставляться на сценах Європи, Америки та інших континентів. Існує та міцнішає співпраця між українськими і польськими театральними колективами. Сучасні польські драматурги звертаються у своїй творчості до болючих тем повсякдення, а також осмислюють складні й неоднозначні події європейської і власне польської історії. Це є безперечним свідченням постійного ментального прогресу польського суспільства, його дорослішання. Українському глядачеві й читачеві мають безперечно бути цікавими пошуки митців сусіднього народу, їхні досягнення в освоєнні історичного досвіду, який багато в чому є спільним чи близьким для обох народів. 

Олександр Ірванець у Вінниці обговорюватиме сучасну польську драматургію

Олександр Ірванець – поет, прозаїк, драматург, перекладач. Автор збірок поезій «Вогнище на дощі», «“Тінь великого класика” та інші вірші», «Вірші останнього десятиліття», роману «Рівне/Ровно (Стіна)». Його поезії та драматургія були перекладені англійською, німецькою, французькою, польською, шведською, російською, білоруською та хорватською мовами. П’єси Ірванця ставилися на сценах Німеччини, Люксембурга, Казахстану. У Польщі була створена радіоп'єса «Recording», а у Кракові вийшла окрема книга його драматургії.Переглядів: 2762
Поширень: 0