Завтра 24 лютого о 17.00 в галереї «ІнтерШик» дасть концерт чоловічий вокальний ансамбль «Бревіс» Вінницького училища культури і мистецтв імені Миколи Леонтовича. Концерт уславленого співочого колективу, що носитиме назву «Від коляди до сьогодення», включатиме твори хорової музики подільських композиторів ХХ сторіччя та сучасних авторів. Довідки та квитки за телефоном: 660-691.

«Бревіс» відкриватиме цьогорічний форум молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз». У колористиці форуму концерт забарвлено у білий колір, колір духовної акапельної музики. Організаторами проекту «Барви музики» виступають департамент культури Вінницької міської ради, Благодійний фонд сприяння розвитку талантів «Поділля», Вінницька обласна філармонія та Центр концертних і фестивальних програм.

Ансамбль заснував у 1997 році викладач училища Ярослав Степанович Кушка. Назва колективу походить від старовинної ноти. У складі кращі учні – криштальні тенори, густі баритони та баси. У репертуарі хору обробки українських пісень, як народних так і пісень українських композиторів М. Д. Леонтовича, Р. А. Скалецького, А. Й. Кос-Анатольського, С. П. Людкевича.

Для юнаків співати у ансамблі велика честь, адже він дав путівку в життя чималій кількості талановитих вокалістів. Це також нагода розкрити свої таланти та вдосконалити співочу майстерність під керівництвом одного з найкращих викладачів з вокалу нашого міста.

З чистих голосів вінницького ансамблю «Бревіс» розпочнеться фестиваль «Барви музики»

"Бревіс" на сцені Львівської опери (2009 рік)

Неодноразові переможці дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», «Бревіс» уславився не лише виконанням та власним творчим прочитанням відомих українських патріотичних пісень, але й постійним ангажементом на різдвяні свята у культурних заходах міста з традиційними колядками та щедрівками, які хлопці виконують надзвичайно майстерно та солодкозвучно.

Організатор та незмінний керівник ансамблю, Ярослав Степанович Кушка, народився у с. Колоденці на Львівщині. Музичну освіту здобув на музичному відділі Львівського педагогічного училища та у Львівській державній консерваторії ім. М.В. Лисенка. З 1973 р. викладає хорові дисципліни, методику музичного виховання та методику навчання співу у Вінницькому училищі культури і мистецтв. Викладач-методист вищої категорії. Автор посібника «Методика музичного виховання дітей» (2003 р., 2007 р., 2009 р.). Основним жанром його творчості є хорова обробка народної пісні та пісень літературного походження.

З чистих голосів вінницького ансамблю «Бревіс» розпочнеться фестиваль «Барви музики»

Організатори форуму «Барви музики» запрошують всіх почути натхненні, щирі та мужні голоси ансамблю «Бревіс» та насолодитись світлою красою українських народних пісень.Переглядів: 2155
Поширень: 0