Нещодавно в «Світлиці» музею Михайла Коцюбинського відбувся благодійний вечір для бійців АТО, що проходять реабілітацію в військовому госпіталі м. Вінниці.

На вечорі виступили громадські діячі, учасники АТО, волонтери. Світлана Бевз – боєць батальйону «Айдар», а зараз волонтер, розповіла про своїх побратимів, які захищали Донецький аеропорт. Волонтер-медик, поетеса Людмила Бобровська читала свої вірші, присвячені подіям на Сході. Прямо із зали музею присутні провели пані Людмилу в поїздку на передову.

У музеї Коцюбинського відбувся благодійний захід у підтримку бійців АТО

На заході прозвучали пісні автора-виконавця, волонтера, що повернувся з зони АТО – Сергія Брайляна. Також у вечорі взяли участь вінницькі барди: Тетяна Скомаровська, Зоя Красуляк, Юлія Григорук. Вікторія Остапчук виконала пісню «Пам’ятаємо», яку присвятила воїнам-захисникам, що воюють в зоні АТО та полягли в бою за рідну землю. Студентка університету «Україна» Міріам Камара представила публіці пісні: «Україна - це ми», «Духмяна ніч», «Ти Солдат України».

У музеї Коцюбинського відбувся благодійний захід у підтримку бійців АТО

Також відбувся міні-аукціон книг вінницьких письменників. Зібрані кошти передані до воєнного госпіталю м. Вінниці.Переглядів: 2573
Поширень: 0