Солісти філармонії та їх учні підготували для вінничан щось особливе на завершення циклу вокальних вечорів «У фокусі — голос». Музичний вечір «Романтика українського романсу» - це молоді та знані вокальні імена на сцені філармонії та відомі і улюблені пісні.

Народна артистка України Ірина Швець (сопрано), заслужені артистки України Наталія Векленко (сопрано) та Марія Червоній (меццо-сопрано), артисти філармонії Наталія Лановенко (сопрано) та Володимир Полторацький (тенор), студентка НМАУ ім. П. Чайковського Анастасія Дерун та студентка ВУКіМ ім. М. Леонтовича Олена Гернега, а також уславлений чоловічий вокальний ансамбль «Brevis» співали у той вечір на сцені.

У вінницькій філармонії відбувся вечір українських романсів

На завершення вечору всі артисти на сцені зібрались щоб заспівати «Пісню про рушник», яка стала завершальним акордом цього циклу концертів. По завершенню концерту відбувся розіграш призів серед володарів абонементу. Переможці отримали призи від партнерів проекту – ювелірної компанії «Діадема» та клубного ресторану «Велюр».Переглядів: 2152
Поширень: 0