7 квітня в міському палаці мистецтв «Зоря» відбувся Гала-концерт переможців обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Подільські зорі», на тему «Україна – це я, Україна – це ти!».

Вітав номінантів заступник директора Департаменту освіти і науки – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський та директор центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів Людмила Мазур.

В концерті взяли участь 345 учнів з 14 професійно-технічних навчальних закладів області. Всього ж участь у відборі взяли понад 2 600 учнів з 31 професійно-технічного навчального закладу області.

У Вінниці відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю "Подільські зорі"

Фестиваль проводився з метою формування в учнів ціннісного ставлення до українського народу, держави, нації; сприяння розвитку їх творчих здібностей і талантів; посилення національно-патріотичного виховання в професійно-технічних навчальних закладах, виховання громадянина-патріота України.

Гала-концерту передували три етапи відбору учасників:

  • перший етап – районний, міський;
  • другий етап – обласний, відбірковий, очний та заочнийвідбувався у Вінницькому державному центрі естетичного виховання учнів ПТНЗ.
  • третій етап – завершальний, очний, в МПМ «Зоря»

Фестиваль та концерт проводились за номінаціями: «художнє виконавство», хореографічне мистецтво, художнє читання, театральне мистецтво.

У Вінниці відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю "Подільські зорі"

До концертної програми Гала-концерту увійшли 33 найкращі номери художньої самодіяльної творчості.
Найвищі нагороди фестивалю – Гран-Прі удостоєні 12 художніх колективів, серед яких:

  • гурток естрадного співу «Мрія» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ;
  • Зразковий вокальний ансамбль «Надбужанка» Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м.Вінниці;
  • танцювальний колектив «Колорит» Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту;
  • музично-театральна студія «Голівуд» ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ;
  • Зразковий танцювальний ансамбль «Юність» Крижопільського професійного будівельного ліцею) та інші.

Учасники гала-концерту нагороджені спільними дипломами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ та призами.Переглядів: 2842
Поширень: 0