Нещодавно юні вінничани знову отримали можливість долучитися до проекту «Мистецькі вихідні». Вони не лише дізналися багато цікавого а ще й взяли участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах тощо. Проект відбувся у 8-ми бібліотеках-філіях нашого міста. Бібліотекарі підготували для дітей літературні вікторини, еко-квести, ігри, розваги та майстер-класи. Також усі разом відзначили День Бабусь.

Біля бібліотеки-філії №7 стартував проект «Творчий двір». Тут відбулися майстер-класи по вокалу і хореографії. Цього дня популярністю користувались індійські та іспанські танці.

В мікрорайоні Пирогово відбувся міні-проект «Арт-пікнік». У заході взяли участь вихованці Міського клубу. Тут дітвора мала змогу весело провести свій час, беручи участь у різноманітних іграх, конкурсах, естафетах, а також долучитись до майстер-класу з виготовлення паперової композиції – водяної лілії.

Юні вінничани опановували іспанські танці, виготовляли паперові лілії та відзначили День бабусі

На майдані Незалежності атмосферу свята створював Центр «Дивосвіт». Кожен відвідувач зміг знайти щось до душі в багатогранній концертній програмі та отримати подарунки від партнерів проекту.

Приємним сюрпризом для присутніх було вручення подарунків від торгової марки «Ласунка» та дитячого журналу «Пізнайко», ТРЦ «Мегамолл», парку відпочинку «Дитяча планета».Переглядів: 1908
Поширень: 0