Тиждень тому, 17 червня, вперше у Вінниці виступила група MOZGI. Того вечора у спортклубі «Нокаут» було настільки спекотно, відривно і феєрично, що вінничани досі не можуть оговтатись після настільки шаленого концерту. Його городяни вже охрестили не просто найгарячішим концертом літа, а - навіть кращим концертом року.

Протягом всього концерту переповнені емоціями вінничани без упину скандували: «MOZGI!», танцювали з першої і до останньої секунди і всі разом неймовірно співали «Аябо», «Вертолет», «Любовь», «Бармен» і всі інші улюблені пісні!

 Концерт групи MOZGI

Солісти групи MOZGI – Потап і Дядя Вадя - одразу встановили такий вражаючий контакт із публікою, що кожен їх рух зала підхоплювала миттєво! Хвилі рук підіймалися настільки красиво і синхронно, ніби це був заздалегідь добре відпрацьований, досконалий флешмоб.

 Концерт групи MOZGI

Яке побажання на літо і римований імпровіз MOZGI присвятили спеціально для Вінниці і вінничан, дивіться у яскравому репортажі з концерту, організатором якого виступила компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».Переглядів: 7981
Поширень: 0