У рамках літнього проекту «Мистецькі вихідні» цієї суботи на майдані Незалежності відкрився Фестиваль вуличних музикантів. Розпочали програму вокалісти студії «Дивоствіт». Далі учень Вінницької музичної школи №2 Владислав Левицький виконав на баяні композицію «Я люблю Україну». В фіналі програми виступав молодий гурт «ТелеграфБенд», який виконав у стилі блюграс, кантрі та фольк кавери на відомі хіти та інші веселі мелодії.

У перервах між концертними блоками розігрувались подарунки від дитячого парку святкування «Дитяча планета», торговельно-розважального центру «Мегамолл», торгової марки «Ласунка» та міжнародного дитячого журналу «Пізнайко».

Маленькі вінничани побували на фестивалі вуличних музикантів, грали в острів скарбів та долучилися до творчих майстер-класів (ФОТО)

В мікрорайоні Сабарів у рамках проекту «Мистецькі вихідні» відбувся міні-проект «Арт-мозаїка». Як завжди на малечу чекало безліч конкурсів та розваг. Ігрову програму доповнили виступи вихованців міського клубу. А усі бажаючі взяли участь у майстер-класі. Також розважали дітвору у бібліотеках. Філія №13 провела майстер-клас «Стежинками творчості». Філія №8 – гру на місцевості «Острів скарбів». А філія №11 – розважальну програму на тему «В ліс по гриби».

Маленькі вінничани побували на фестивалі вуличних музикантів, грали в острів скарбів та долучилися до творчих майстер-класів (ФОТО)

У Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва в рамках проекту «Мистецькі вихідні» свято подарував дитячий журнал «Пізнайко». Хлопчики та дівчатка створили свій перший номер «Пізнайка». Діти показали себе талановитими редакторами, художниками, літераторами. Усі дітки отримали цікаві призи: журнали, кольорові закладки, запрошення до редакції тощо.

Маленькі вінничани побували на фестивалі вуличних музикантів, грали в острів скарбів та долучилися до творчих майстер-класів (ФОТО)Переглядів: 2347
Поширень: 0