Організатори 20-го ювілейного Vinnytsia Jazzfest звертаються до всіх постійних відвідувачів вінницьких джазових фестивалів, особливо перших! Вже скоро, у вересні розпочнеться нове джазове свято до якого буде підготований фотоальбом з робочою назвою «Джазовий настрій Вінниці». Долучитись до створення альбому можуть постійні шанувальники джазу.

Організатори оголошують пошук фотографій на яких зафіксовано джазові емоції та веселих історій пов’язаних з фестивалем. Можливо у ваших архівах залишились фото з перших фестивалів чи збереглись у спогадах кумедні історії, а може знайдуться афішки, програмки та інші документальні свідчення про фестивалі перших років – поділіться ними з усіма!

Вінничан закликають пригадати джазові емоції

Наприклад, один з постійних відвідувачів фестивалю Павло Публіка пригадує як ведучий перших вінницьких джаз-концертів Олексій Коган починав концерти з запитання: «Чи є у залі публіка?» І коли вінничанин піднімав руку і відповідав, що Публіка є, лише тоді Коган, під загальний сміх, розпочинав музичне свято.

Будь-ласка, надсилайте свої матеріали за адресою: [email protected] до 15 серпня.

Вінничан закликають пригадати джазові емоції

Вінницький джазовий фестиваль – найстаріший в Україні – розпочався ще 1996 року і з тих виховав не одне покоління любителів джазу у місті над Бугом.

Автор фото: Максим Кушка, офіційний фотограф Вінницького джазового фестивалюПереглядів: 5267
Поширень: 0