Гурт «Очеретяний кіт» та творче об’єднання музикантів і митців «Музбат» передають свої вітання студентству з початком навчання і дарують музичні відео-нариси зі «студентських мандрівок» минулого навчального року. Музиканти щиро дякують за гостинність студентам Кам’янця-Подільського, Чернівців, Івано-Франківська, Житомира, Білої-Церкви, Запоріжжя і Дніпра і бажають всім успіхів у навчанні.

 «Очеретяний кіт» вітає студентство з початком навчання і обіцяє нову музичну зустріч у листопаді

Наступний етап «студентських мандрівок» навчальними закладами «Коти» продовжать у листопаді і найймовірніше з рідної Вінниці: «Ми збираємось продовжити тур навчальними закладами України на підтримку сучасної україномовної пісні і нашого альбому «20 кроків». Мандрівка почнеться ближче до листопада. Маємо надію на цікаві та змістовні зустрічі. Слава Україні!»

 «Очеретяний кіт» вітає студентство з початком навчання і обіцяє нову музичну зустріч у листопаді

А ще до того, в останні вихідні жовтня, «Очеретяний кіт» запрошує всіх своїх друзів у Демидівку, на особливий, демидівський, вже традиційний, творчий осінній фестиваль «October-fest», що відбудеться 28-30 жовтня. В програмі музика, танці, співи, щире спілкування, куштування кулінарних ласощів Подільського краю, променади демидівськими чарівними краєвидами та інші натхненні справи...

 «Очеретяний кіт» вітає студентство з початком навчання і обіцяє нову музичну зустріч у листопадіПереглядів: 2849
Поширень: 0