8 вересня, розпочав свій 83 сезон обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського. 

На прем’єру завітали і гості з Києва - драматург Тетяна Іващенко, сценограф Андрій Александрович-Дочевський, композитор Іван Небесний, а відкрили новий театральний сезон директор театру Володимир Лозовський та головний режисер театру, режисер - постановник прем’єрної вистави "Ідзанамі...Богиня, яка вабить" - народна артистка України Таїса Славінська.

Музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського розпочав новий театральний сезон

Прем’єрну виставу відвідав і голова обласної адміністрації Валерій Коровій.

Майже дві години без перерви ущент заповнена глядацька зала слідкувала за чарівним дійством, яке відбувалось на сцені – хвилюючим, майстерно доповненим чудовими костюмами та новаторською сценографією.

Музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського розпочав новий театральний сезон

Вручаючи квіти від обласної державної адміністрації учасникам спектаклю, які вийшли на поклон. Валерій Коровій запевнив: «Вам справді вдалося сьогодні провести своїх глядачів до своєрідної «Країни Мрій», створивши у залі майже містичну ауру…Нині у суспільстві є великий запит на добро, на позитив, на кохання…Разом з тим, цей час, в який ми усі живемо, у певній мірі спонукає нас розмірковувати над речами, які для нас дуже важливі – стосунки із близькими людьми, відповідальність за їх долі».

Музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського розпочав новий театральний сезон

Словами особливої вдячності та квітами очільник області привітав із вдалим початком 83 театрального сезону головного режисера театру Таїсу Славінську та вручив їй квіти. Голова облдержадміністрації також виконав почесну місію, передавши почесну відзнаку Президента Народному артисту України Валерію Прусу.

Музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського розпочав новий театральний сезонПереглядів: 5606
Поширень: 0