Концерн Поділля

Танцювальний колектив народного танцю «Квіти Поділля» (керівники Олена та Сергій Солодських) ЗК МПМ  має гарну традицію під час літніх канікул відвідувати різні Міжнародні фольклорні фестивалі.

Цьогорічне літо не стало виключенням, в серпні  колектив представляв Україну на  Міжнародному фестивалі народної творчості «Собор Діви Марії» в Сербії, а вже 17 вересня на них чекали  в місті Істібанья (Македонія) на Міжнародному фольклорному фестивалі «IstibanjskoZdravozivo-2016» на особисте запрошення мера цього міста. Цікавий факт, що в Македонії є невеличке містечко, назва якого на кшталт нашого,  теж ВІННИЦЯ.

Вихованців танцювального колективу «Квіти Поділля»  гостинно прийняли в свої сім‘ї  мешканці  містечка Вінниця з Македонії.

Діти швидко знайшли спільну мову  та потоваришували із своїми однолітками.

За словами керівника Олени Солодських, на фестивалі панувала атмосфера дружби, теплих відносин між його учасниками. Цьогорічний фестиваль «IstibanjskoZdravozivo-2016» зібрав понад двадцяти танцювальних та фольклорних колективів з різних куточків світу (Румунія, Латвія, Турція, Чорногорія, Монголія, Італія, Болгарія, Німеччина, Польща, Україна тощо).

Вінницький колектив "Квіти Поділля" виступив на Міжнародному фольклорному фестивалі в Македонії

Учасники та гості фестивалю  мали змогу познайомитись не тільки з хореографічним та вокальним мистецтвом тієї чи іншої країни, але й на національному вечорі дружби презентували традиційні національні страви, народні ігри та пісні.

Керівники Олена та Сергій Солодських,  обрали форму презентації  свого  колективу з України - «Подільські вечорниці». Господар та господиня  всіх  гостей  частували «картоплею запеченою із салом», солоними огірками та помідорами, і багатьма різними смаколиками. Співали разом українські пісні та танцювали запальні танці!

 Зразковий танцювальний колектив народного танцю «Квіти Поділля»  в рамках проведення фестивалю взяв участь в п‘яти концертах, параді –відкриття та гала –концерті Міжнародного фестивалю.

Кожен  його виступ супроводжувався  гостями та учасниками фестивалю гучними оплесками.

Вінницький колектив "Квіти Поділля" виступив на Міжнародному фольклорному фестивалі в Македонії

Танцювальний колектив «Квіти Поділля» нагороджений  пам‘ятним Дипломом Міжнародного фольклорного фестивалю «IstibanjskoZdravozivo-2016» та листом-подякою від організаторів фестивалю за високу професійну виконавську майстерність та популяризацію українського народного мистецтва  на Міжнародному рівні.

Крім насиченої фестивальної програми, організатори для учасників підготували багато цікавих екскурсій. Однією з найцікавіших виявилась до м. Скопі (столиця Македонії) , яка включала - відвідування Національного музею та Національного театру Македонії.

Багато приємних вражень, фотознімків, сувенірів та подарунків від нових друзів з Македонії залишиться  на згадку у вихованців танцювального колективу «Квіти Поділля» та його керівників. Танцювальні колективи з Македонії  із  задоволенням відвідали б наше місто та Україну. Сподіваємось, що їхні мрії здійсняться!Переглядів: 2898
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр