Осінній виставковий сезон стартує 11-16 жовтня у 16 експозиційному залі Вінницького обласного краєзнавчого музею показом колекційних сортових фіалок, вирощених в домашніх умовах фіалководами клубу «Сенполія-Центр». Традиційно перша виставка осені присвячена мініатюрним сортам, але будуть не лише мініатюри, до виставкового дефіле готуються сенполії стандартних розмірів, химери та трейлери. Уподобані сорти кімнатних фіалок завжди можна придбати листовими черенками та підрощеними молодими розеточками, отримавши при цьому поради від колекціонерів по догляду та загальні правила розмноження рослин в домашніх умовах.

Сенполії восени оживають після жаркого літа. Молоді листки виростають великими, вони не прагнуть підігнутися «крабом», а приймають гідне положення під 45 градусів. Забарвлення листків стає соковитіше, свіже, ворсинки на них розпрямляються й дихають, сприймаючи вологе повітря й прохолоду як благо. Восени, так само як і навесні, сенполии, що стоять на підвіконні, освітлюються оптимально: не занадто багато, як улітку й не занадто мало, як узимку. І починають формувати бутони і цвісти. І от, щоб цвіли вони шикарно, наприкінці серпня - початку вересня потрібне пересадження у свіжу землесуміш. Тоді, через місяць після пересадження, з кінця вересня й у жовтні ви отримуєте чудовий результат.

Вінничан запрошують на виставку колекційних фіалок  "Фіалкові зорі над Бугом"

Організатори та учасники виставки вінничанки-колекціонерки з клубу «Сенполія-Центр»: Валентина Тарасюк, Надія Циганкова, Лілія Капиця, Тетяна Курбатова. В останній день виставки з презентацією новинок селекції до фіалководів завітає селекціонера нових сортів Олена Лебецька. Отже, окрім знайомства з новинками буде можливість придбати ексклюзив від селекціонера, взявши участь у благодійному аукціоні.Переглядів: 2450
Поширень: 0