На вулиці Соборній 72, напередодні відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, яке припадає на свято Покрови 14 жовтня, відбулася фотовиставка «Гордість та честь» організована громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

У рамках виставки, вінничанам та гостям міста було представлено низку фотографій, які відображають військову звитягу та побут військовослужбовців, що проходять службу у зоні АТО, зразки зброї, спорядження, техніку. Також було проведено благодійний ярмарок-продаж домашньої випічки та майстер-класи для дітей, учнів та студентів навчальних закладів міста та області.

У Вінниці до дня захисника Вітчизни зібрали унікальну експозицію світлин, авторами яких є бійці з передової

Голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський виступив у ролі екскурсовода, який цікаво й змістовно висвітлював кожен експозиційний стенд фотовиставки.

У Вінниці до дня захисника Вітчизни зібрали унікальну експозицію світлин, авторами яких є бійці з передової

На фото і славнозвісна вінницька «дев’ятка», і батальйони спецназу, і добровольчі підрозділи, і легендарний «Ягуар».Переглядів: 3676
Поширень: 0