У неділю 30 жовтня у Вінниці знову відбудеться концерт Єгора Грушина, але на цей раз талановитий нео-класик збере концертний зал філармонії, щоб презентувати свій новий альбом «Once». На сцені з ним буде струнний квартет із друзів, який і допомагав під час запису цього альбому. Початок концерту о 19.00.

Для вінницьких прихильників знову лунатиме надзвичайна та чарівна музика, музика переживань, музика почуттів. Композиції Єгора створюються в авторському стилі і є новаторством у вітчизняній музиці. Це інструментальні твори, які експресивні, ліричні, або сповнені одразу обох настроїв одразу. Музика авторства Єгора Грушина – барвистий, насичений, сповнений образами саундтрек до емоцій, що народжуються в серці у кожного, хто чує поєднання звуків, викликане доторками до чорних та білих клавіш фортепіано.

Новий альбом «Once», реліз якого відбувся 1 червня цього року, є четвертим альбомом Єгора Грушина (попередні релізи: «Inside», «Absolution», «Dominicano»). Кожна композиція з платівки «Once» є самодостатньою та розповідає свою історію, які за настроєм є дуже різними: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні за танцювальними, драматичні за медитативними... Така різноманітність в послідовності допомагає постійно фокусуватись на різних настроях та сприймати музику в різних її проявах і варіантах.

Композитор і піаніст Єгор Грушин гратиме у Вінницькій філармонії

Окрім Єгора, у роботі над альбомом також узяли участь Роксолана Пахолків (віолончель), Анна Бура (перша скрипка), Марта Бура (друга скрипка) та Едуард Погарецькі (альт). «Я намагався зробити «Once» різноплановим, щоб у ньому можна було відчути музику у різних її варіантах та можливостях, з різними емоціями, настроями, техніками, мелодичним та гармонічним матеріалом», – розповідає композитор.

Композитор і піаніст Єгор Грушин гратиме у Вінницькій філармонії

Єгор Грушин – український композитор сучасної класики та піаніст. Стиль, в якому творить композитор – сучасна класика (modern classical), поєднує академізм, мінімалізм та неокласицизм. За п’ять років творчості Єгор Грушин дав понад 200 концертів, видав чотири альбоми та став автором саундтреків до п’яти вітчизняних фільмів. Його попередній альбом «Dominicano» посідає перші місця в чарті інструментальної музики українського iTunes. З першого дня релізу новий альбом «Once» займає перші позиції чарту класичної музики Google Play. На концерті можна буде придбати CD-диск нового альбому з автографом композитора та збірки нот.

Квитки онлайн або у касі філармонії. Вартість: 80-120 грн.Переглядів: 2750
Поширень: 0