Кращі хіти культової рок-групи «Агата Крісті» у виконанні легендарного Гліба Самойлова вже у листопаді Вінниця почує наживо!

24 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів у рамках масштабного туру Гліб Самойлов зі своєю групою The Matrixx виступить у Вінниці з особливою драйвовою програмою.

Крім нових пісень Гліб Самойлов виконає цілий блок нетлінних хітів «Агата Крісті»: «Опиум для никого», «Ковер-вертолет», «Секрет», «Как на войне» та багато інших улюблених мільйонами пісень, на яких виросло не одне покоління. Ми всі їх любимо і знаємо напам'ять!

«Агата Крісті» у 90-ті стала по-справжньому культовою групою – і все завдяки тим унікальним пісням, які написав саме Гліб Самойлов.

Рок-ідол, легендарний музикант, з іменем якого асоціюють цілий період в історії російського року – у свої 46 років Гліб Самойлов продовжує епатувати і дивувати публіку!

Його концерти – це гримуча суміш готичного пост-панку та електронної музики, глибоких текстів, просочених сарказмом і «магією», містичної атмосфери і ураганно-експресивної манери виконання.

Свою групу The Matrixx Гліб Самойлов створив після розпаду «Агата Крісті» у 2010 році. Гурт The Matrixx одразу розпочав свій творчий шлях у статусі визнаної рок-легенди, адже у групу кожен музикант прийшов на піку слави: Гліб Самойлов, Дмитро Снейк Хакімов і Костянтин Бекрев грали в «Агата Крісті», а Валерій Аркадін – у групі «Наив».

Роково-синтетична музика, зухвала, але виразна лірика і провокаційний імідж прославили The Matrixx, зробивши її найяскравішим явищем альтернативної сцени. За 6 років група випустила чотири альбоми, один акустичний, концертний DVD і зіграла тисячі концертів. Ця команда суперпрофесіоналів з перших акордів бере зал у полон ритмічної уваги, співпереживання, кайфу і драйву.

Улюблені культові хіти і шалена енергетика, приголомшливий звук та грандіозне світлове шоу, театральна атмосфера, готичний шарм і фантастичне рок-звучання – 24 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів Вінниця сповна відчує драйв культової рок-музики!

Квитки на концерт Гліба Самойлова і групи The Matrixx вже у продажу!

Вартість – 200-500 гривень. Купуйте квитки в один клік на сайті bilet.vn.ua, запитуйте у касах ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр», Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів.

Безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці замовляйте за телефонами: (0432)57-55-55, (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Пригощає ресторан «Тифліс».

Організатор концерту - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

The Matrixx виступить у Вінниці з особливою драйвовою програмою

The Matrixx виступить у Вінниці з особливою драйвовою програмоюПереглядів: 3373
Поширень: 0