Від сьогоднішнього дня до 28 листопада у холі можна ознайомитися з виставкою, що присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору. Організував пересувну інсталяцію Вінницький обласний краєзнавчий музей.

- Там ми виставили дві експозиції  «Голодомор на Поділлі» на фондових матеріалах музею та документах архіву, а також «Люди правди. Щоб світ знав», яку ми привезли з Національного музею «Меморіал жертв Голодомору». Виставка покликана розповісти про людей зі всього світу, які перейнялися важливістю питання Голодомору 32-33 років.  – прокоментувала заввідділом новітньої історії краєзнавчого музею Лариса Семенко.

У холі Вінницької ОДА експонують матеріали про Голодомор на Поділлі

15 стендів розповідають про тих людей, які не боялися і писали правду Голодомор в Україні. Наприклад, тут згадується журналіст Маняк, який зібрав та надрукував у 80-х роках більше тисячі спогадів тих, хто пережив геноцид. Також тут розміщено інформацію про колишнього віце-прем’єра Норвегії, який піклувався про те, щоб питання Голодомору розглядалось у Лізі Націй.

У холі Вінницької ОДА експонують матеріали про Голодомор на Поділлі

Після 28 листопада виставка переїде до Вінницького обласного краєзнавчого музею, де буде експонуватись до 18 грудня. Переглядів: 2642
Поширень: 0