Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці та Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують на Польсько-українську дискусійну платформу за участі Ігоря Аронова ««Інший» театр. Польський досвід». Захід відбудеться 6 грудня о 18.00 в приміщенні «Галереї ХХІ» (ex-«ІнтерШик»).

Під час зустрічі йтиметься про таке явище, як театр незалежний, або як він частіше називається в Польщі – театр альтернативний. Чому саме він є альтернативою «традиційному» театру, його історичні витоки та важливо суспільна функція. Основою для розмови слугуватиме спроба охопити власний практичний досвід, здобутий за останні 5 років діяльності в Польщі, в стосунку до традицій визначних польських «аутсайдерів» театру, головними з яких є Єжи Ґротовський і Тадеуш Кантор.

Про суспільну потребу альтернативного театру розмірковуватимуть у «Галереї ХХІ»

Ігор Аронов – актор, перформер, режисер, педагог. Стипендіат Gaude Polonia 2012 та 2015 років. Представник незалежної театральної компанії «Dollmen», Київ. Співпрацює з Centrum Kultury w Lublinie, зокрема з театрами «neTTheatre» та «Czytelniadramatu», а також з інститутом ім. Є. Ґротовського у Вроцлаві у рамах лабораторного проекту «Struna ciala». Зацікавлений налагодженням польсько-української співпраці у сфері незалежного театру. Поглиблює практику інтегрального акторського тренінгу, пов’язаного з органічним використанням тріади: «тіло – дихання – голос». Знімається в кіно та телепроектах.

Про суспільну потребу альтернативного театру розмірковуватимуть у «Галереї ХХІ»

Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.Переглядів: 2411
Поширень: 0