27 грудня в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбулося музично-театралізоване дійство «Новорічний калейдоскоп». Вихованці та колектив школи заздалегідь готувались до Новорічних свят. Це дійство вже традиційне для школи , програма розважальна, розвиваюча та пізнавальна. Підготовка до нього дає можливість учням професійно вдосконалюватися, розвивати естетичний смак.

Вся школа святково прикрашена гірляндами, сніжинками, підготовлена новорічна виставка дитячих робіт з живопису, прикладного мистецтва, а в актовій залі найбільша ялинка, де проводилося найголовніше дійство – «Новорічний калейдоскоп». На дійство запрошені всі учні та їхні родини, вчителі та вихованці інших шкіл.

У школі мистецтв відбулось свято «Новорічний калейдоскоп»

У школі мистецтв відбулось свято «Новорічний калейдоскоп»

Дітей привітали казкові персонажі. Святкове дійство було насичене різноманітними концертними композиціями. Звучали найкращі вокальні, інструментальні, танцювальні номери Зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» та ін. Зі словами привітання до дітей, батьків, гостей звернувся директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, привітав всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав всім міцного здоров’я, творчої наснаги, нових здобутків.Переглядів: 2780
Поширень: 0