14 січня о 11.00 на майдані Незалежності відбудеться відкриття фестивалю народної творчості «Різдвяне диво». Після цього його учасники, а це – пів тисячі людей з всіх районів області та міста Вінниця, пройдуть різдвяною ходою до головної ялинки міста. Тут у кожного району буде своя окрема світлиця, де його жителі представлятимуть вироби місцевих майстрів, пропонуватимуть кутю та випічку, а також – проводитимуть майстер-класи.

В цьому році у Вінниці відбудеться вже IV обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво». Він має на меті розвиток української національної культури та відродження відзначення одного з найсокровенніших свят річного релігійно-народного календаря в Україні, яким споконвіку вважається Різдво Христове.

Відкриття фестивалю народної творчості «Різдвяне диво» відбудеться 14 січня о 11.00 на майдані Незалежності. Тут зберуться фольклорні гурти та майстри всіх районів області та Вінниці. Після відкриття вони пройдуть святковою ходою від майдану Незалежності до головної ялинки міста. Вони йтимуть з Різдвяними зірками та іншими атрибутами свята. Дорогою учасники фестивалю співатимуть народні пісні.

Біля ялинки у Центральному парку кожний район області матиме свою світлицю, де будуть представлені роботи місцевих майстрів. А самі майстри проводитимуть майстер-класи з лозоплетіння, вишивання, різьби по дереву тощо. Також гостям фестивалю пропонуватимуть спробувати кутю та випічку від господинь кожного району. Звучатимуть стародавні колядки та щедрівки від кращих фольклорних та музичних гуртів Вінниччини.Переглядів: 3637
Поширень: 0