У лютому рок-гурт «АНТИТІЛА» розпочинає великий гастрольний тур «Сонце», з яким відвідає 40 міст України та найбільші міста США і Білорусі.

Вінниця своїх рок-улюбленців буде приймати 22 лютого. Концерт о 19.00 розпочнеться у Будинку офіцерів.

Глядачів чекає яскраве шоу з віджеїнгом і сучасним світлом, шалена драйвова атмосфера і улюблені пісні - як зі старих альбомів, так і зі свіженького.

Нагадаємо, свій п’ятий альбом «Сонце» «АНТИТІЛА» презентували 9 грудня, представивши його на всіх відомих online-ресурсах, а також на матеріальних носіях - CD і Flash-карті в упаковці DigiPak.

Окрім шести абсолютно нових композицій, у альбомі представлені вже відомі усім пісні: «Люди як кораблі», «Танцюй» і «Одинак».

- «Сонце» - це звичні «Антитіла», але в якісно новому саунді, - зазначає лідер «АНТИТІЛА» Тарас Тополя. - Ще два місяці тому було складно повірити, що ми встигнемо випустити цю платівку. Дуже щільний концертний графік ставив під сумнів наші плани, але весь творчий потенціал, накопичений за два роки просто виплеснувся з нас у студії. Кожен день ми творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне - в кайф. Все відбулося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі - кардинально протилежні по емоціям.

Круте шоу і звичні «АНТИТІЛА», але в якісно новому саунді – 22 лютого рокери привезуть у Вінницю свою нову програму «Сонце»

Круте шоу і звичні «АНТИТІЛА», але в якісно новому саунді – 22 лютого рокери привезуть у Вінницю свою нову програму «Сонце»

Зважаючи на те, що попередній тур «АНТИТІЛА» пройшованшлаговими концертами по всій країні, тур2017 на підтримку нового альбому «Сонце» гурт вирішив зробити ще потужнішим!

–Без перебільшення, це буде наймасштабніший тур в історії групи! – відзначає Тарас Тополя. - Важливо, що при такій широкій географії, ми всюди веземо якісне шоу – з відеоекранами, віджеїнгом, сучасним світлом і живим звуком! Це коштує великих зусиль, але ми хочемо донести до всіх куточків країни найвищий рівень виконання і чесну лірику. Ми любимо і поважаємо своїх прихильників, а вони нас віддано чекають і заслуговують на найкращі живі концерти у себе вдома. В тисячні концерт-холи, у драмтеатри і палаци спорту ми привеземо «Сонце»! І будемо разом, і буде тепло!

Не пропустіть концерт гурту «АНТИТІЛА» 22 лютого у Вінниці! Нова програма, сучасне світлове шоу, драйв, незабутні емоції та щире спілкування – цей концерт ви запам’ятаєте надовго!

Квитки на концерт коштують від 170 до 320 гривень. Придбати квитки можна на сайті bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Організатор– компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Круте шоу і звичні «АНТИТІЛА», але в якісно новому саунді – 22 лютого рокери привезуть у Вінницю свою нову програму «Сонце»

Круте шоу і звичні «АНТИТІЛА», але в якісно новому саунді – 22 лютого рокери привезуть у Вінницю свою нову програму «Сонце»Переглядів: 3151
Поширень: 0