Всесвітньовідомий Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» наступного тижня виступить у Вінниці!

У суботу, 4 березня, о 19.00 у Будинку офіцерів глядачів чекає феєрична концертна програма, до якої увійшли найкращі грузинські народні танці і авторські постановки «СУХІШВІЛІ».
100 танцюристів на сцені, більше 2500 унікальних костюмів! Будуть небезпечні танці гарячих грузинських чоловіків-воїнів, трепетні виступи граційних дівчат і запальна та мелодійна грузинська музика.

- Грандіозний концерт балету «СУХІШВІЛІ» – це найкращий подарунок до 8 Березня! Це ода танцю, граційності, мужності і свободи, - відзначають організатори концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». 

«Восьме диво світу», «Небезпечні танці грузинських чоловіків», «Шторм на сцені», «Чари із Грузії», «Грузинські артисти – сама досконалість. Це навіть не танець, це – політ», – саме так про «СУХІШВІЛІ» пише міжнародна преса. І це, без перебільшення, правда!!!

Спробуйте підстрибнути, згрупувавшись у повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і підхопіться знову, щоб повторити все знову і знову! Виконайте оберти на пальцях у м'яких чоботах з такою швидкістю, щоб ніхто не встиг роздивитися ваше обличчя. І відразу обертайтеся на колінах по периметру сцени. Зачаруйте прекрасних дам, що спокійно і грайливо спостерігають за вашим сміливим танцем, ціль якого – завоювати їхню прихильність…

Дві з половиною години концерту «СУХІШВІЛІ» пролітають немов секунди, перш ніж встигаєш вирішити, на що звернути особливу увагу, чим захоплюватися більше: багатими традиціями Грузії, музикою, розкішними костюмами, вражаючою майстерністю чи неймовірною технічністю танцюристів.

4 березня Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці

4 березня Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці

За понад 70 років існування Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» провів більше 250 турне і 14 разів об'їздив 3 континенти та 95 країн.

Колектив виступав у найкращих залах світу: «Ла Скала», Лондонський Королівський Альберт-Холл, паризький PalaisdesCongrès, нью-йоркська «Метрополітен-опера» та на інших великих сценах.

Їхні концерти постійно відвідують видатні особистості, монархи, діячі мистецтва, політики, зірки світового кіно і спорту. Вони танцювали для королеви Англії, іспанських монархів, Джона Кеннеді, Індіри Ганді, Сержа Лифаря, ІваМонтана, Жана Маре, Пеле та багатьох інших. Саме «СУХІШВІЛІ» стали улюбленим колективом Сталіна, Рузвельта та Черчилля!

З 2000 року колективом керують онуки засновників - Ніно та ІлікоСухішвілі. І щоразу їм вдається дивувати глядачів, наповнюючи концертні програми новими цікавими постановками і неочікуваними сюрпризами.

4 березня Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці

Не пропустіть 4 березня о 19.00 у Будинку офіцерів новий концерт Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці!

Квитки на концерт можна придбати на сайті bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТЦ «Петроцентр», ТСК «Магігранд» (2 поверх).

Безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці замовляйте за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

4 березня Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» у ВінниціПереглядів: 2957
Поширень: 0