Над новою виставою за поемами Тараса Шевченка народний театр-студія «Сьоме небо» працював близько п‘яти місяців і вже наступного тижня готова представити результат своєї роботи.

«Зоре моя вечірняя» – саме таку назву має нова вистава театру-студії. В основі постановки дві поеми Тараса Шевченка – «Княжна» та «Мар‘яна-черниця». Перший показ відбудеться 6-го березня о 17.30 в актовій залі ВНМУ ім.М.Пирогова.

"Це осучаснена вистава в кращих традиціях народного жанру. Тому що це і стилізовані костюми, предмети ужитку українців і музичний супровід від пісень хору «Верьовки», Ніни Матвієнко – до композицій українського гурту «ДахаБраха»", – розповідає режисерка театру Марина Ревенко.

Театр -студія "Сьоме небо" запрошує вінничан на нову виставу за поемами Тараса Шевченка

У цій виставі грає оновлений склад театру. Це і студенти медичного університету, і педагогічного і школярі. Також разом зі студентами грають і юні актори театру-студії «ПТАХА» Центру концертних та фестивальних програм режисером якого є також Марина Ревенко.

	 Театр -студія "Сьоме небо" запрошує вінничан на нову виставу за поемами Тараса Шевченка

Режисерка говорить, що спонукали до цієї постановки багато речей — це і любов до Кобзаря, і пошана до дня народження Тараса Шевченка.

"А найголовніше, що у такий складний і непростий час для України, на мою думку, усі митці, театрали, літератори та інші майстри повинні знати, пропагувати і любити свої традиції і свою культуру", – говорить Марина Борисівна.

Після прем’єри в медичному університеті, виставу покажуть у бібліотеках міста, навчальних закладах та в центрі “Гармонія”.

Вхід на виставу вільний.

 Переглядів: 2393
Поширень: 0