2 квітня о 19.00, в рамках Вінницьких днів моди, свою свіжу весняно-літню колекцію «Душі твоєї сад» продемонструє дизайнерка Lena Shiyan. «У кожної людини є свій власний духовний сад, сповнений дивовижних рослин та квітів. Я проведу вас у свій», – обіцяє вона.

У цього саду чотири великих алеї, на кожній з яких ростуть розмаїті екзотичні рослини та квіти, цвіте ніжна магнолія, пишно квітне сакура, рясно всипаний ґронами бузок. Весняний вітер заколисує гілля і з нього сиплеться рожево-пелюстковий «сніг», передрікаючи літнє буяння…

На Вінницьких днях моди дизайнерка Олена Шиян представить весняно-літню колекцію "Душі твоєї сад"

У цій колекції чотири частини і кожна має свій характер, свою природу, свою душу. Перша частина символізує ранішню весну, яка щойно завітала до нас з першим теплом. Тут презентовані пальто та сукні приглушених кольорів з вовняних тканин. Всі вони мають недовгі рукави-пелерини, щедро прикрашені вишивкою стрічками, валянням, бісером. Доповнюють по-діловому стриманий образ довгі шкіряні рукавички.

На Вінницьких днях моди дизайнерка Олена Шиян представить весняно-літню колекцію "Душі твоєї сад"

Друга частина колекції складатиметься з розшитих курток, виготовлених з еко-шкіри. Прикрашені шовковими стрічками, з вставками із сітки та органзи ці чарівні курточки створюватимуть весняний настрій. У третій частині колекції-саду ми відчуємо легкий літній настрій. Тут будуть представлені романтичні сукні з натурального шовку, прикрашені воланами та рюшами, що тріпотітимуть на вітру.

На Вінницьких днях моди дизайнерка Олена Шиян представить весняно-літню колекцію "Душі твоєї сад"

Останньою, четвертою садовою стежкою фланіруватимуть дівчата, схожі на фантастичних ельфійок у розкішних вечірніх сукнях, кожна з яких буде розписана та розшита неймовірними квітами та травами, зробленими вручну, але опуклими та барвистими, мов справжні живі квіти. Прогулятись казковими алеями колекції «Душі твоєї сад» запрошує дизайнерка Lena Shiyan.Переглядів: 2601
Поширень: 0