В центральній міській бібліотеці ім. І. В. Бевза відбулась презентація підсумків проекту «Поетичний салон TRAmART», який втілювався за підтримки ГО «Гармонія» у рамках програми «Активні громадяни». Проект об’єднав навколо себе подільських поетів, це: Василенко Вадим, Вознюк Юлія, Гранецька Вікторія, Гула Сергій, Девдера Катерина. А також – Зайцева Ольга, Каменюк Михайло, Кобець Василь, Крупка Віктор, Мельник Віктор, Мельничук Руслана, Рязанцев Максим, Сорд Влад, Стебелєв Андрій, Сторожук Валентина, Татчин Сергій, Яковенко Тетяна.

Захід зібрав шанувальників поезії в день відзначення календарної дати – Всесвітнього дня поезії (21 березня), що акцентує увагу громадськості на фундаментальній ролі, яку поезія відіграє в культурному діалозі. На заході присутні познайомились та послухали вінницьких авторів проекту, прослухали аудіозаписи віршів. Для всіх присутніх було продемонстровано соціальний відеоролик за підсумками проекту.

У Вінниці підвели підсумки проекту «Поетичний салон TRAmART»

У Вінниці підвели підсумки проекту «Поетичний салон TRAmART»

У Вінниці підвели підсумки проекту «Поетичний салон TRAmART»

На завершення було презентовано танцювальну інсценізацію «Вінницький трамвай» від хореографічного ансамблю «Молодість», керівник – Вікторія Чешківська-Бровчак. Нагадаємо, що метою проекту було популяризувати творчість місцевих авторів.

У Вінниці підвели підсумки проекту «Поетичний салон TRAmART»Переглядів: 2164
Поширень: 0