Саме з Вінниці розпочнуться гастролі унікального українського колективу – Ukrainian Saxophone Ensemble. Молоді, але вже доволі відомі в Україні та за її межами майстри саксу з різних куточків нашої країни готують велику концертну шоу-програму. Звучатиме найрізноманітніша музика – від барочної до творів сучасних композиторів. Справжня саксофонна насолода чекає на слухачів!

Тож, 21 травня о 19.00 на велику театральну сцену вийдуть відомі українські саксофоністи з великим півторагодинним шоу. Вінничани першими почують у такому виконанні різноманітні твори: як академічні, так і джазові, які були спеціально аранжовано для цього унікального складу музикантів.

Впродовж останніх місяців у Києві тривають репетиції ансамблю, що складається з більш як дюжини уславлених саксофоністів з Одеси, Вінниці, Рівного, Хмельницького, Житомира, Умані, Запоріжжя, Києва. Ідея виступу належить вінницькому саксофоністу і організатору Міжнародного фестивалю саксофонної музики ім. Адольфа Сакса Євгену Попелю. На минулому фестивалі у Вінниці він спромігся зібрати цілий оркестр саксофоністів під приводом професора саксофону Королівської консерваторії Брюсселю Алана Крепена.

Єдиний в Україні ансамбль саксофоністів запрошує вінничан на прем’єру

Серед інших звучатимуть мелодії написані Аланом Крепеном та сучасним французьким композитором Романом Занте, який пише музику для голлівудських фільмів. Також звучатимуть Бах і Чайковський, Молінелі і Рахманінов, обов’язково П’яццолла, і, навіть, «Танець із шаблями» Хачатуряна. Загалом, талановиті саксофоністи обіцяють яскраве шоу та навіть танці з саксофонами напереваги. У якості диригента виступить сам француз Роман Занте.

Єдиний в Україні ансамбль саксофоністів запрошує вінничан на прем’єру

Після вінницького концерту Ukrainian Saxophone Ensemble вперше вирушить на гастролі Україною. А напередодні концерту, спеціально для вінничан, саксофоністи обіцяють несподіваний флеш-моб у День Європи.

Єдиний в Україні ансамбль саксофоністів запрошує вінничан на прем’єру

Замовити та купити квитки на Ukrainian Saxophone Ensemble можна будь-яким зручним способом - банківською картою VISA / MasterCard, онлайн через інтернет, а також готівкою - в касі або кур'єру, якщо замовите квиток з доставкою. Вартість квитків – 50-150 грн.Переглядів: 1998
Поширень: 0