9 червня о 17:00 в книгарні «Буква», пл. Гагаріна, 2 відбудеться презентація книжок відомих українських письменниць. Свої детективи презентуватимуть вінничанка НаталкаДолякта Лора Підгірна з Кам'янця-Подільська.

У відвідувачів презентації буде можливість поспілкуватися з авторками детективів та отримати автограф. 

«Шикарне життя у Вупперталі» Наталки Доляк– легкий та невимушений детектив у якому попри легкість та невимушеність вистачає підступних вбивств. Дія відбувається у німецькому місті Вупперталь, куди волею долі закидає українську студентку. Дівчина працює покоївкою у будинку аристократів, де власне й відбуваються злочини. Їй нічого іншого не лишається як розслідувати низку наглих смертей. Врешті те, що не вдається зробити професіональним поліцейським робить українська дівчина. Окрім того вона ще й влаштовує особисте життя, закохуючись у помічника слідчого.

Вінничанка Наталка Доляк та Лора Підгірна з Кам'янця-Подільська презентують власні детективи

«Червона Офелія» Лори Підгірної - український історичний вестерн. Пригоди Марка Шведа. Частина перша. Літо 1919-го року. Україна залита кров’ю патріотів. Кам’янець-Подільський на короткий час стає столицею УНР. На тлі цих драматичних подій починається історія пристрасного кохання 22-річного агента Розвідочної управи Марка Шведа та витонченої красуні — актриси місцевого театру Олесі Біличенко. За день до приїзду до міста головнокомандувача, Симона Петлюри, агенти московської комуни викрадають кліше для друку 250-гривневої купюри, яке Маркові необхідно повернути за усяку ціну. Заплутана історія з викраденим кліше перетворюється на справжню криваву драму, яка може зламати нашого героя або ж загартувати для майбутніх випробувань долі.

ВХІД: вільнийПереглядів: 2915
Поширень: 0