Показ кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 20» у Вінниці відбудеться з 21:00 24 червня до 05:00 25 червня у новостворюваному Молодіжному центрі за адресою вул. Театральна, 15 (мінус перший поверх будівлі телекомпанії «Вінтера», під «космічним» муралом).Вхід на фестиваль безкоштовний.

Кінофестиваль «Відкрита Ніч» заснований відомим режисером Михайлом Іллєнком у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно. За 20 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Щербак, Володимир Войтенко, Сергій Фоменко, Юрій Шевчук, Юрій Андрухович, Оксана Забужко та багато інших.

Особливість кінофестивалю – формат нічного показу (від 21:00 до 05:00 ранку), що транслюється на більш ніж півсотні різних майданчиків. У 2016 році «Відкрита Ніч» в режимі реального часу охопила 60 екранів у різних містах України та за її кордоном, в тому числі в 13 містах зони АТО та в 10 країнах світу. Фестиваль є некомерційним, а отже доступний для усіх.

Показ кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 20» у Вінниці відбудеться з 21:00 24 червня до 05:00 25 червня у новостворюваному Молодіжному центрі за адресою вул. Театральна, 15 (мінус перший поверх будівлі телекомпанії «Вінтера», під «космічним» муралом). Це унікальне місце зусиллями активних вінничан перетворюється на новий публічний простір для розвитку креативних ідей молоді через мистецтво, освіту, дозвілля та коворкінг. Кураторка центру – депутатка Вінницької міської ради Світлана Ярова.

У ніч з 24 на 25 червня Вінниця долучиться до масштабного ювілейного кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 20»

На відвідувачів чекатиме конкурсна добірка українського молодого кіно, а також позаконкурсна програма найцікавіших стрічок останніх років. Проходитиме смс-голосування на приз глядацьких симпатій, а в перервах глядачі матимуть змогу поділитися враженнями в окремій зоні. Вхід на фестиваль безкоштовний!

Кінофестиваль «Відкрита Ніч» у Вінниці проходить за підтримки департаменту культури Вінницької міської ради і департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Подія у FacebookПереглядів: 1964
Поширень: 0